تعداد کشته شدگان کلاه سبزهای ارتش به پنج نفر رسید

زیتون- سرتیپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران، امروز (چهارشنبه) مرگ چهار تن از کلاه سبزان ارتش در سوریه را تایید کرد. هرچند که اندکی بعد از این تایید رسمی این خبر که شایعه آن از روز قبل منتشر شده بود، خبر کشته شدن پنجمین تکاور ارتش ایران نیز منتشر شد.

E17F1B6F-D115-4862-B591-28C169E304E4_w1000_r1_s

احمدر پوردستان این خبر را در مراسم تشییع جنازه دو نفر از این کشته‌شدگان ایرانی جنگ داخلی سوریه اعلام کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی همچنین مدعی که این افراد در حمله چند هزار نفر از نیروهای جبهه‌النصره و تکفیری‌ها به جنوب حلب کشته شدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، در عین حال ادعا کرده است که این چهار نفر «قبل از شهادت توانستند تعدادی از تانک‌ها و نفربرهای گروهک تروریستی النصره را منهدم کنند و ۲۰۰ کشته از آنها بگیرند» که به گفته فرمانده نیروی زمینی «تمامی اسناد آن نیز موجود است».

 تسنیم، نام و درجه نظامی این کشته‌شدگان را سرهنگ مجتبی ذوالفقارنسب، سروان مرتضی زرهرند، ستوان دوم مجتبی یداللهی منفرد، محسن قوطاسلو و سروان حمدالله بخشنده اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، سه تن از این افراد از تکاوران تیپ ۶۵ نوهد (نیروی ویژه هوابرد ارتش مشهور به کلاه‌سبزها) و دو نفر دیگر از تکاوران تیپ ۲۵۸ پژوهنده و تیپ ۴۵ شوشتر بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »