افزایش مخاطبان روحانی شیعه در پی خلع لباس او

زیتون– پس از آنکه دادگاه ویژه روحانیت قم٬‌ حکم خلع لباس حسن آقامیری٬ روحانی منتقد٬ را صادر کرد٬ مخاطبان او در اینستاگرام افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

دی ماه گذشته حسن آقامیری٬ روحانی نوگرا٬ در صفحه اینستاگرام خود حکم پرونده‌اش در دادگاه ویژه روحانیت را اعلام کرد.

این روحانی که به واسطه اظهارات خود در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام به شهرت قابل توجهی رسیده است، در پستی اینستاگرامی از محکومیت به خلع لباس دائم و ۲ سال حبس که به مدت ۵ سال به تعلیق در آمده است، خبرداد.

او پنج شنبه گذشته نیز خبر داد که این حکم توسط دادگاه ویژه روحانیت قم٬ به نیابت از دادگاه ویژه روحانیت تهران٬ اجرا شده است.

حسن آقا‌میری در این رابطه نوشت که به حکم دادگاه٬ در دادسرای ویژه مجبور به «در آوردن» لباس روحانیت شده است. به نوشته او قاضی حتی اجازه نداده که در ماشینش لباس روحانیت را از تن خارج کند و این روحانی شیعه را وادار به در آوردن لباس در دادسرای ویژه روحانیت کرده است.

حسن آقامیری شرح این رفتار دادگاه ویژه روحانیت را در صفحه اینستاگرامش نقل کرد و همین موضوع موجب شد که به مدت کوتاهی بیش از یک میلیون نفر به مخاطبان او در این شبکه اجتماعی افزوده شود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. درود براین روحانی عزیز که حالا لباس آدم ها را بتن دارد. ایشان بهتر بود داوطلبانه این لباس گدایی را از تن بیرون می آورد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در توئیتر روبات‌ها تقریبا از عهده‌ی تمام کارهای یک انسان بر می‌آیند. آن‌ها به صورت خودکار مکالمات عمومی تولید می‌کنند و به پیام‌ها جواب می‌دهند. روبات‌ها در مباحث سیاسی از مواضع سیاستمداران حمایت و هم‌زمان صدای مخالفان را سرکوب می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو می‌توان با هدف «ایجاد اجماع» و یا ایجاد «توهم حمایت عمومی» از یک ایده یا یک سیاست یا سیاست‌مدار از آن‌ها بهره گرفت…

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »