عده‌ای از بابک زنجانی خواستند محل اختفای پول‌ها را افشا نکند


زیتون
– یک وکیل دادگستری گفت «عده‌ای از بابک زنجانی می‌خواستند محل اختفای پول‌ها را افشا نکند تا در مقابل وی را نجات بدهند. در صورتی که در نهایت چنین اتفاقی رخ نداد و زنجانی به اعدام محکوم شد. به نظر من هنوز هم این عده در حال فریب بابک زنجانی هستند.»

Download (4)سید محمود علیزاده طباطبایی در گفتگویی با روزنامه آرمان اضافه کرد: «در این زمینه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید پاسخگو باشند که چه کسانی پشت این پرونده هستند و وی را حمایت کرده‌اند. مساله ای که برای من مسجل است این است که تمام اقدامات بابک زنجانی در زمینه اقتصادی با حمایت دولت‌های نهم و دهم صورت گرفته است.»

وکیل مهدی هاشمی، همچنین در پاسخ به سوالاتی در خصوص بیماری و وضعیت نگهداری موکل خود گفت: « مهدی هاشمی در بند عمومی زندان نگهداری می‌شود در صورتی که باید به بند سیاسی منتقل می‌شد.» و « بیماری او را وجود یک غده در مثانه ایشان ذکر کرد که در گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفته است. در روزهای اخیر نیز نیاز بوده پزشکان دوباره وی را معاینه کنند تا مشکلی برای ایشان به وجود نیاید.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »