عده‌ای از بابک زنجانی خواستند محل اختفای پول‌ها را افشا نکند


زیتون
– یک وکیل دادگستری گفت «عده‌ای از بابک زنجانی می‌خواستند محل اختفای پول‌ها را افشا نکند تا در مقابل وی را نجات بدهند. در صورتی که در نهایت چنین اتفاقی رخ نداد و زنجانی به اعدام محکوم شد. به نظر من هنوز هم این عده در حال فریب بابک زنجانی هستند.»

Download (4)سید محمود علیزاده طباطبایی در گفتگویی با روزنامه آرمان اضافه کرد: «در این زمینه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید پاسخگو باشند که چه کسانی پشت این پرونده هستند و وی را حمایت کرده‌اند. مساله ای که برای من مسجل است این است که تمام اقدامات بابک زنجانی در زمینه اقتصادی با حمایت دولت‌های نهم و دهم صورت گرفته است.»

وکیل مهدی هاشمی، همچنین در پاسخ به سوالاتی در خصوص بیماری و وضعیت نگهداری موکل خود گفت: « مهدی هاشمی در بند عمومی زندان نگهداری می‌شود در صورتی که باید به بند سیاسی منتقل می‌شد.» و « بیماری او را وجود یک غده در مثانه ایشان ذکر کرد که در گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفته است. در روزهای اخیر نیز نیاز بوده پزشکان دوباره وی را معاینه کنند تا مشکلی برای ایشان به وجود نیاید.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش مهمی در فعالیت‌های سیاسی ایفا کرد. این بخش که با نام اصناف جمعیت موتلفه در

ادامه »

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت

ادامه »

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر

ادامه »