مرگ مشکوک زنی که مدعی بود توسط نماینده مجلس مورد تجاوز قرار گرفته

زیتون– اکبر اعلمی٬ نماینده ادوار ششم و هفتم مجلس٬ در کانال تلگرامی‌اش خبر از مرگ مشکوک زنی داد که مدعی بود توسط سلمان خدادادی، رییس فعلی کمیسیون اجتماعی مجلس٬ مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

پیشتر زهرا نویدپور با انتشار فایل‌های صوتی و ویدیویی اعلام کرده بود که سلمان خدادادی، نماینده ملکان در مجلس٬ به او تجاوز کرده است.

اکبر اعلمی در اطلاعیه‌ای که دوشنبه ۱۷ دی در کانال تلگرام خود منتشر کرده می‌نویسد که شایعاتی مبنی بر خودکشی زهرا نویدپور وجود دارد. این شایعات هم هنوز تأیید نشده.

بر اساس خبری که اکبر اعلمی منتشر کرده است٬ جسد زهرا نویدپور در منزل مادرش یافت شده و به بیمارستان فارابی ملکان منتقل شده است. این منابع خبری می‌گویند هنگام انتقال به بیمارستان علائم حیاتی در زهرا نویدپور مشاهده نشده است. پزشکی قانونی این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده.  او هنگام مرگ ۲۸ سال داشت.

ارگان خبری مجموعه فعلان حقوق بشر در ایران (هرانا) در خرداد سال جاری خبر داده بود که سلمان خدادادی، نماینده ملکان که اکنون «ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی» را نیز بر عهده دارد، دارای سوابقی از جمله تجاوز و آزار جنسی است. به گزارش هرانا، خدادادی پیشتر به خاطر همین سوابق مدتی در بازداشت بوده، و حتی صلاحیت او برای انتخابات مجلس دو بار رد شده و باز هم با دخالت شورای نگهبان رد صلاحیت او منتفی شده است.

بازداشت خدادادی در دوران مجلس هفتم به خاطر اتهام تجاوز به منشی و یکی از مراجعه‌کنندگان‌اش بوده است.

خدادادی قبل از نمایندگی مجلس مدیرکل سابق اداره اطلاعات اردبیل و فرمانده سابق سپاه ملکان بوده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. ظاهرا این پری رو تاب مستوری ندارد ، رد شدن صلاحیتش از طرف شورای نگهبان به این علت بود که شورای نگهبان شناخت کافی نسبت به مشارالیه نداشته و پس از اطلاع کافی از سوابق ایشان صلاحیتش تائید شده است !

  2. از نظر حاکمیت اقای خدادادی رزومه قرص و محکمی داره ” اطلاعاتی بوده” سپاهی بوده ” از سیاست و خط وربطهای نظام اگاهه که به نظام وفادار باش و هر کاری دلت خواست بکن ما هواتو داریم ” نمایندگی مجلس برای افرادی که سابق بر این وفاداریشون رو به نظام نشون دادند جایزه محسوب میشه که بعد از یک خدمت صادقانه به نظام در دوران بازنشستگی هم بیکار تو خونه نشینن ” هم درامد خوبی از راه نمایندگی مجلس داشته باشند زیرا دلالی و کارچاق کنی و رانت جزو مزایای نمایندگی مجلس است ! مهم نیست که قبلا بجرم تجاوز و هرزگی محاکمه هم شده باشی ” نظارت استصوابی رو گذاشتن برا همچین روزهائی که قدرت اینو داشته باشه بعضی وقتها اگه پسر پیغمبر هم باشی رد صلاحیتت کنه و بعضی وقتها اگه واسه خنده قتل عام کرده باشی ندید بگیره و به مجلس راهت بده ! این نظام نورانی ما واسه خودش صفرابریه ! اون ادمی که اینروزها یه ذره شرف و غیرت و وجدان داره باید به درگاه خداوند شکوه و گلایه کنه که چرا اونو بی ناموس و نامرد نیافریده که اینطور گشنه و محروم نباشه !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »