تکذیب شایعات درباره جعلی بودن نامه‌ی کروبی

محمدتقی کروبی به زیتون گفت:

زیتون- در پی انتشار شایعه‌ای در گروه های تلگرامی مبنی بر جعلی بودن نامه‌ی مهدی کروبی به حسن روحانی، محمد تقی کروبی  در گفتگو با « زیتون» این شایعه را تکذیب کرد.
فرزند مهدی کروبی در این تماس، ضمن تایید اصالت نامه، اشاره کرد که در صورت تداوم این گونه شایعات و شیطنت‌ها در روزهای ‌آتی٬ توسط خانواده رسما اعلام موضع خواهد شد.

متن یکی از شایعات انتشار یافته در گروه‌های تلگرامی از این قرار است:

منابع امنیتی اعلام داشتند ؛ نامه منتسب به کروبی که در شبکه های اپوزیسیون خارج از کشور منتشر شده است جعلی و برای جریان سازی طراحی شده است.
همین منابع می افزایند که هیچگونه تبادل نامه و پیام از سوی مهدی کروبی در طول حصر نداشته ایم و انتشار اولیه این نامه در رادیو فردا و سایت های اپوزیسیون و شبکه های اجتماعی فتنه ، خود موید جعلی بودن و طرح یک سناریو جدیدی می باشد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. راست میگویند ، اگر نامه را سایت آیت الله العظمی امام خامنه ای منتشر کرده بود ، میشد به اصالت آن اطمینان داشت !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »