افزایش تعداد کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس

دانشگاه علوم و تحقیقات تعطیل شد

زیتون– تعداد قربانیان واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات٬ به هشت نفر رسید.

پیمان صابریان٬ رییس اورژانس تهران در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید خبر افزایش تعداد کشته شدگان٬ گفت: «متأسفانه تعداد ۲۸ نفر نیز مجروح شدند.»

او همچنین با رد ادعای روابط عمومی دانشگاه علوم تحقیقات در خصوص احتمال سکته کردن راننده این اتبوس٬ تاکید کرد که موضوع سکته کردن یا نکردن راننده اتوبوس باید از سوی سازمان پزشکی قانونی اعلام شود.

در پی حادثه واژگونی مرگبار اتوبوسی در واحد علوم تحقیقات ظهر امروز (سه شنبه) هشت دانشجو کشته و ده‌ها نفر زخمی شدند.

در همین رابطه یکی از شاهدان حادثه گفت: «روزگذشته نیز همین اتوبوس ترمز خالی کرد، امروز بدون اینکه تعمیر شده باشد باز مسافر سوار کرد و این حادثه رخ داد .»

یکی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات در گفتگو با برنا تاکید کرد: «این اتوبوس دیروز به علت خالی کردن ترمز با جدول تصادف کرده بود. ظاهرا امروز هم به همین دلیل واژگونی صورت گرفته است.»

عباس زارع‌نژاد، مشاور وزیر بهداشت٬ نیز در گفت‌وگو با ایلنا خبر از آن داد که «هفت تن از این مصدومانِ بستری در بیمارستان‌ها بدحال هستند.»

همچنین حسن عابدی، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفته است که علت اصلی واژگونی اتوبوس در حال بررسی است.

روابط عمومی این دانشگاه ساعتی پیش اعلام کرد که واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در دو روز آینده تعطیل است.

برخی از دانشجویان این دانشگاه خبر از ورود گاردهای ضد شورش به دانشگاه٬ پس از این حادثه می‌دهند.

https://twitter.com/hasemalisardar/status/1077546959026774016

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

افزایش تعداد کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »