مانور جدید سپاه در جنوب شرق ایران

زیتون- فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش بزرگ این نیرو با نام پیامبر اعظم(ص) طی این هفته در جنوب شرق کشور خبر داد.
محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز طی نشستی خبری، گفت که رزمایش بزرگ زمینی سپاه این هفته (۲۴ تا ۲۶ فروردین) در جنوب شرق کشور (در محدوده قرارگاه قدس) برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خاطرنشان گرد: این رزمایش در روز اول در منطقه سراوان و روز دوم نیز در میرجاوه برگزار می شود و روز سوم نیز شاهد تجمع بزرگ فرماندهان بسیج و یگانهای شرکت کننده در زاهدان خواهیم بود.

پاکپور با بیان اینکه سلاح جدیدی در این رزمایش تست نمی‌شود، گفت: به هر حال هر کشوری بایستی بخشی از توان و استعداد خودش را در رزمایش‌ها به رخ جهانیان بکشد که این خودش یکی از عوامل بازدارنده است و باعث می‌شود دشمنان ما در برآوردهایشان دچار اشتباه نشوند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه در بخش دیگری از سخنانش که توسط فارس منتشر شده، با مهم خواندن اشراف اطلاعاتی بر روی گروهک ها گفت:« هر حرکتی را در نطفه خفه می‌کنیم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »