مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی بر اثر تصادف جان باختند

مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی بر اثر‌ شدت جراحت تصادف در مسیر گرگان جان باختند.

تقی نوربخش‌ رئیس سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین‌ معاون پارلمانی این سازمان بر اثر تصادف‌ در سفر به گرگان درگذشتند.

خودروی آنها که به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان سفر کرده بود‌ در ابتدای ورودی غربی گرگان با یک دستگاه کامیون تصادف کرد.

همچنین خلیل حنیف‌ مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دچار مصدومیت شد.


 


۴۳  نفر از معلمان اعتصابی بازداشت و احضار شدند

به گفته شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، شماری از فعالان صنفی و معلمان معترض ایرانی در ارتباط با اعتصاب سراسری معلمان در دو روز گذشته بازداشت شده‌اند.

این شورا که سازماندهی اعصاب ۲۲ و ۲۳ آبانماه را بر عهده داشت، اعلام کرد نهادهای امنیتی از جمله وزارت اطلاعات دستکم ۱۳ معلم را بازداشت و ۳۰ معلم دیگر را احضار کرده‌اند.


۵ نفر از مرزبانان ربوده شده آزاد شدند

سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه خبر داد ۵ نفر از مرزبانان ایرانی ربوده شده آزاد شده‌‌اند و هم اکنون در اختیار دولت پاکستان هستند.

Risultati immagini per ‫5 نفر از مرزبانان ربوده شده آزاد شدند‬‎

وی همچنین افزود با توجه به مذاکرات صلحی که در حال انجام است، از ایران یگان‌‌هایی را به عنوان نیروهای حافظ صلح را به منطقه فرستاده‌‌ایم. در تلاشیم تا بدون معاوضه تمامی سربازان وطن که توسط جندالشیطان در بند شده‌‌اند نجات یابند./ فارسبازداشت دو عضو کانون صنفی معلمان خوزستان

کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، از بازداشت دو نفر از اعضای کانون صنفی معلمان خوزستان خبر داد. پیروز نامی و علی کروشاتی ۲۱ آبان‌ماه ۹۷ پیش‌ از شروع دور دوم تحصن معلمان از سوی نیروهای امنیتی در اهواز بازداشت شدند.

پیروز نامی، نائب رئیس کانون صنفی معلمان خوزستان و علی کروشاتی نیز دبیر این کانون صنفی است.

دومین دوره تحصن معلمان که به دعوت شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران در برخی از شهرهای ایران از روز سه‌شنبه، ۲۲ آبان آغاز شد.ادامه تجمع کارگران نیشکر هفت تپه 

کارگران نیشکر هفت تپه در یازدهمین روز اعتصاب خود مجدد مقابل فرمانداری شوش تجمع کردند.

Risultati immagini per ‫تجمع کارگران نیشکر هفت تپه‬‎

کارگران نیشکر هفت‌تپه به واگذاری این شرکت و عملکرد کارفرمای خصوصی آن معترضند و خواستار آن هستند که مالکیت این واحد به دولت بازگردانده شود.

شرکت نیشکر هفت‌تپه در اسفند سال ۹۴ به بخش خصوصی واگذار شد.

کارگران نیشکر هفت تپه در دور جدید اعتراضات خود ۱۱ روز است که دست از کار کشیده و اعتصاب کرده و از روز گذشته مقابل فرمانداری شوش تجمع کرده‌اند.


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول