شنود تلفن رییس جمهوری

زیتون– غلامرضا جلالی٬ رییس سازمان پدافند غیرعامل٬ شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی خبر از شنود تلفن حسن روحانی داد.

به گفته جلالی «اخیرا» تلفن حسن روحانی٬ رییس جمهوری شنود شده است.

او که میهمان استودیوی گفتگوی ویژه خبری بود ضمن اعلام خبر شنود تلفن حسن روحانی ادامه داد: «پس از شنود اخیری که از تلفن همراه رییس جمهور روحانی انجام گرفت تصمیم گرفتیم تا گوشی غیر قابل شنودی از طریق تلفن های موجود ایجاد کنیم.»

رییس سازمان پدافند غیرعامل در این گفت‌وگوی خبری اشاره‌ای به نهادی تلفن حسن روحانی را شنود کرده است٬ نکرد.

پیشتر و در جریان مذاکرات هسته‌ای نیز یک بار دیگر موضوع شنود گفت‌وگوهای تلفنی وزیر امور خارجه و رییس جمهوری ایران مطرح شده بود.

در طی مذاکرات هسته‌ای٬ حسین فریدون٬ برادر حسن روحانی٬ به عنوان نماینده او در هیئت مذاکره کنند٬ با او به زبان سرخه‌ای حرف می‌زد.

زبان سرخه‌ای از جمله زبان‌های محلی در استان سمنان٬ محل تولد حسن روحانی است.

پس از پایان یافتن مذاکرات٬ خبر هماهنگی بین تیم مذاکره کننده و رییس جمهوری به زبان سرخه‌ای منتشر شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. یکی از علل رفتارهای عجیب و غریب محمد یزدی در پاچه خواری، شنود مکالمات وی با همسران صیغه ایش بوده در دوران ریاست قوه قضاییه که توسط وزارت فلاحیان شنود می شده. حتی یکباری هم با فلاحیان در این باره درگیری لفظی داشته.

  2. خبر تازه ای نیست ، یکی از روزنامه نگاران نوشت که به دیدن رئیس جمهور خاتمی رفتم . برای صحبت با من به فضای باز محل ریاست جمهوری امد ، فهمیدم دفترش شنود میشود !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »