????زنده| احضار سفیر آلمان به وزارت خارجه ایران

 

 

 

 

احضار سفیر آلمان به وزارت خارجه ایران

به دنبال اقدام دادگاه آلمان در تحویل دیپلمات ایرانی به بلژیک، وزارت خارجه ایران سفیر آلمان را احضار و به این اقدام اعتراض کرد.

دادگاه بلژیک این دیپلمات ایرانی را به دخالت در برنامه بمبگذاری در نشست مجاهدین خلق متهم کرد. این دیپلمات ایرانی عضو سفارت ایران دراتریش است.


۲۶ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان

زهرا پورملایی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان از کمبود شدید فضای استاندارد آموزشی و وجود ۲۶ هزار کودک بازمانده از تحصیل در این استان خبر داد.

پور ملایی فقر مالی و ناتوانی در تامین امکانات اولیه تحصیل و اشتغال فرزندان برای تامین مخارج زندگی، دوری مدرسه و عدم امکان پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و قرار داشتن در مناطق دور افتاده را از جمله عوامل موثر در جاماندن دانش آموزان از تحصیل عنوان کرد.


هکرهای فرودگاه‌های مشهد و تبریز بازداشت شدند

کمال هادیان‌فر، رئیس پلیس فتا، گفت هکرهایی که به شرکت‌های فرودگاهی در مشهد و تبریز حمله کرده‌بودند، دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

Risultati immagini per ‫سوم خردادماه امسال تابلوها و تلویزیون‌های تبلیغاتی فرودگاه مشهد توسط گروهی با نام «تپندگان» هک شد و تصاویری از ناآرامی‌های دی‌ماه ۹۶ روی آنها به نمایش درآمد. همین ماجرا در در تبریز هم رخ داد.‬‎

وی درباره رخنه‌های امنیتی به سایت‌ها و مراکز حساس جمهوری اسلامی گفت که «۳۰ حفره کشف و تعدادی هکر شناسایی شدند.»

سوم خردادماه امسال تابلوها و تلویزیون‌های تبلیغاتی فرودگاه مشهد توسط گروهی با نام «تپندگان» هک شد و تصاویری از ناآرامی‌های دی‌ماه ۹۶ روی آنها به نمایش درآمد. همین ماجرا در در تبریز هم رخ داد.


وزارت اطلاعات مسئول پیگیری پیامک‌ها به نمایندگان مجلس شد

هادیانفر رییس پلیس فتا درباره پیامک تهدیدآمیز به برخی نمایندگان مجلس گفت:چنین موضوعی به پلیس فتا گزارش نشده است و قرار است این موضوع از سوی وزارت اطلاعات بررسی شود./ ایران


تحویل دیپلمات ایرانی بازداشت در ایران به بلژیک


بدهی خارجی ایران  ۱۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون دلار است

تازه ترین آمار بانک مرکزی گویای بدهی ۱۰میلیارد و ۴۴۱ میلیون دلار ایران است که اگر به آن معوقه ها را هم بیفزاییم، به رقم ۱۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون دلار می رسیم که البته در مقایسه با حجم درآمدهای ارزی کشور قابل توجه نیست./ ایرنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در روزهایی که بحث بر سر شرکت کردن یا نکردن در انتخابات گرم است، لازم دیدم دلایل خودم را برای تحریم انتخابات بیان کنم چراکه مباحثه بین دو سر رادیکال طیف(مدافعان مشارکت همیشگی و مدافعان

ادامه »

چرا رای می‌دهم؟ پس از جنبش زن زندگی آزادی، تصور من بر این بود که رای دادن دیگر بی‌معنی است، اما امروز معتقدم که

ادامه »

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه

ادامه »