نصب ۵۰۰ دوربین مخفی در سکوها استادیوم آزادی

به گزارش فارس‌نیوز ۵۰۰ دوربین مخفی در سکوها استادیوم آزادی برای شناسایی «افراد آشوبگر و دختران مردنما» نصب شده است تا از حضور دختران در استادیوم جلوگیری شود.

Risultati immagini per ‫حضور دختران در استادیوم‬‎


۳۰ روز بی‌خبری مطلق از درویشان گنابادی پس از حمله گارد زندان

سایت مجذوبان نور خبر داد که خانواده‌های هشت درویش گنابادی محبوس در زندان فشافویه که پس از حمله‌ی گارد زندان، به مکان نامعلومی منتقل شده بودند می‌گویند ۳۰ روز است از محل نگهداری و وضعیت آنان خبری ندارند.


سربازهای اسرائیلی بر بنرهای شیرازی

استفاده از تصویر سربازان اسرائیلی روی یک تابلوی شهری در شیراز جنجال‌برانگیز شد و  مقام‌های این شهر خواهان برخورد با دست‌اندرکاران طراحی و نصب آن شده‌اند.


متوسط قیمت هر مترمربع خانه در تهران ۸ میلیون تومان شد

براساس گزارش بانک مرکزی؛ متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام شده است.


تورم شهریور به ۱۳.۵ درصد رسید

با ادامه روند تورم در ماه‌های اخیر، آمارهای بانک مرکزی از ثبت تورم ۱۳.۵ درصدی در شهریورماه حکایت دارد.

Risultati immagini per ‫تورم شهریور به ۱۳.۵ درصد رسید‬‎


 معاون پارلمانی رئیس جمهور: لوایح چهارگانه به اندازه کافی کارشناسی شد

حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری ایران از تصویب چهار لایحه مربوط به مقابله با پولشویی در ایران حمایت کرده است و درباره خطر تصویب نشدن لوایح مبارزه با پولشویی پولشویی هشدار داد

امیری گفت که به اعتقاد دولت « لوایح چهارگانه به اندازه لازم و کافی مورد کار کارشناسی قرار گرفتند و مصالح کشور در تهیه و تصویب این لوایح دیده شده است.»
رئیس جمهوری ونزوئلا: آماده دیدار با ترامپ هستم


مشکلات کامیون‌داران توزیع مرغ را مختل کرده است

مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان تهران اعلام کرد:  بیشترین مشکل تامین مرغ در بازار تهران مربوط به مشکلاتی است که برای کامیون‌داران پیش آمده است به همین دلیل در این روزها مرغ کمتری در بازار عرضه شده و قیمت آن را افزایش داده است./ایلنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول