وزیر خارجه آمریکا: گاهی لازم است برای خریداران نفت ایران استثنا قائل شویم

پامپئو، وزیر خارجه آمریکا گفت: در زمان‌هایی نیز که نیاز ببینیم، برای خریداران نفت ایران برخی استثناءها را قائل می‌شویم.

Risultati immagini per ‫پامپئو‬‎

وزیر خارجه آمریکا گفت ایالات متحده از همه کشورها انتظار دارد واردات نفت خام از ایران را متوقف کرده و به صفر برسانند یا با تحریم‌های سخت مواجه شوند. لا ابن وجود کشورهایی هستند که توقف کامل خرید نفت از ایران برای آنها مدتی زمان‌بر است، به همین دلیل ما نیز معافیت‌هایی را برای آنها در نظر می‌گیریم./ایرنا


مصطفی کواکبیان: برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم به رهبر نامه نوشتیم


شهرام ناظری: من هم از صدا و سیما شکایت می‌کنم

شهرام ناظری در واکنش به حکم دادگاه محمدرضا شجریان گفت: به دنبال شکایت از صداوسیما هستم. دارند زور می‌گویند. چهل سال است هیچ حق و حقوقی از رسانه ملی نگرفته‌ام.

 

Risultati immagini per ‫شهرام ناظری شجریان‬‎

او همچنین تاکید کرد: «صدا و سیما شاید بتواند افرادی بی‌مایه را عَلَم کند ولی یک هنرمند سطح بالا نیازی به این چیزها ندارد.»

پیش از این محمد رضا شجریان خواننده سرشناس ایرانی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی بابت پخش بی‌اجازه آثارش شکایت کرد. دادگاه شکایت را وارد ندانست و اعلام کرد که پخش این آثار به شهرت شجریان منجر شده است./ایلنا


وزیر کشور: دولت‌هایی که امنیت خود را بیرون از کشور خود تعریف می‌کنند در تامین آن موفق نیستند


حداد عادل بیشترین کمک شخصی را از وزارت ارشاد دریافت می‌کند


نماینده علیه نماینده

پس از نطق سالیانه پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری در مجلس ایران که در آن به نظارت استصوابی و سپاه ایراد وارد کرده بودند و وضعیت نابسامان سیاسی و اقتصادی را نقد کرده بودند عده ای از نمایندگان بهجمع آوری امضا علیه این نمایندگان تهران در مجلس پرداختند.

۲۰ نماینده  با امضای نامه‌ای خطاب به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، با انتقاد از اظهارات دو نماینده تهران در نطق میان دستور، اظهارات این افراد را موجب تشویش اذهان عمومی نسبت به ارکان نظام خواندند و خواستار بررسی پرونده این افراد در قوه قضاییه شدند.

با این وجود هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت آنان را رد کرد./جماران


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول