????زنده| معاون اول رئیس‌جمهوری: فساد به مسئولان رده بالای کشور رسید

 

 

 


فساد در شهرداری زابل ۱۱ نفر را راهی زندان کرد

تعداد بازداشت شدگان پرونده شهرداری زابل به ۱۱ نفر رسیده است. سپاه سیستان و بلوچستان درباره پرونده فساد شهرداری در زابل اعلام کرد که تعداد بازداشت شدگان این پرونده به ۱۱ نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران شهردار زابل پیشتر در رابطه با این پرونده بازداشت شده بود.


اعتراض ایران به اوپک

نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، پایتخت اتریش، در دیدار با محمد بارکیندو، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت، اوپک، بر ضرورت غیرسیاسی ماندن اوپک تاکید کرد.

او گفت: «هیچ کشوری نمی‌تواند سهمیه تولید و صادرات دیگر کشورهای عضو را تحت هر شرایطی بگیرد و مجوزی هم توسط نشست وزیران برای چنین اقدام‌هایی صادر نشده است».

اشاره کاظم غریب‌آبادی به نشست وزیران، آخرین دور دیدار وزرای نفت کشورهای عضو این سازمان در اول تیرماه سال جاری است که توافق شد « میزان پایبندی اعضای اوپک و کشورهای هم‌پیمان به کاهش تولید نفت به صد در صد برسد».


https://twitter.com/GeraaMedia/status/1031100065232838656زورگیری کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه


معاون اول رئیس‌جمهوری: فساد به مسئولان رده بالای کشور رسید

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: متاسفانه فساد به برخی از مسئولان بالایی کشور رسیده است و در دوره ای که می‌شد و باید جلوی فساد را می‌گرفتند، نگرفتند و برخی مسئولین کشور را به فساد آلوده کردند.

او تاکید کرد: بسیاری از کسانی که امروز مدعی و طلبکار شده‌اند، زمانی که به دوره مسوولیت‌های آنها نگاه می‌کنیم، مشاهده می‌کنیم که بیشترین فسادها در آن دوران‌ها اتفاق افتاده است.


علم‌الهدی: کنسرت کشورهای دیگر را می‌پسندم


ظریف: اروپایی‌ها هنوز آماده هزینه کردن نیستند

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران گفت اروپایی‌ها برای حفظ برجام «حرکت رو به جلو داشته‌اند» اما هنوز برای هزینه کردن آماده نشده‌اند.

در مصاحبه  او با باشگاه خبرنگاران امده است از نگاه ایران اقدام‌های اروپا بیش از آنکه اقدام عملیاتی باشد اعلام موضع است. رئیس دانشگاه آزاد تغییر کرد

فرهاد رهبر از دانشگاه آزاد رفت و تهرانچی سرپرست شد. به دنبال این تغیییر جلسه فوق‌العاده و فوری هیات‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ولایتی در حال برگزاری است/ایران

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. با نهی مرجع عالیقدر تقلید حضرت ایت الله العظمی مکارم شیرازی خیال تمام ارزشی ها راحت ، اگر در ورزشگاهها دلار ۴۲۰۰ تومانی هم توزیع کنند یک نفر از بانوان کشور در ورزشگاه حضور نخواهد یافت . مگر با تحریم استعمال دخانیات از جانب معظم له تخم سیگار کش ور نیافتاد !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »