باز هم هر دلار آمریکا بیش از ۱۰۰هزار ریال ایران

زیتون– نرخ برابری هر دلار آمریکا در بازار ایران بار دیگر از مرز ۱۰۰ هزار ریال عبور کرد.

بسته جدید ارزی دولت تنها سه روز توانست نرخ ارز را به کمتر از ده هزار تومان برساند. اما در نهایت امروز٬ پنج شنبه٬ قمیت هر دلار آمریکا به ده هزار و پانصد تومان رسید.

از سوی دیگر طی دو روز گذشته قمیت سکه نیز با افزاریش شدیدی مواجه و با قیمتی نزدیک به چهار میلیون تومان معامله شد.

هفتم مرداد ماه امسال برای اولین بار قیمت هر دلار آمریکا به بیش از ده هزار تومان ایران رسید.

رییس جدید بانک مرکزی٬ یک شنبه این هفته جاری سیاست‌های جدید ارزی خود را اعلام کرد که هدف از آن مقابله با گرانی افسارگسیخته ارزهای خارجی است.

پایه اصلی این سیاست‌ها نیز تشکیل بازار ثانویه ارز است.

روز چهارشنبه، ۱۷ مردادماه، قیمت دلار و سکه پایین‌تر از روز پیش بود، اما، طبق گزارش ایسنا، «هر قدر به ظهر نزدیک‌تر شد، افزایش قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به ۹۷۰۰ تومان، یورو به ۱۱۲۰۰ و سکه تمام بهار آزادی به سه میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. پیشنهاد میشود برای بازگشت ارزش پول اسلامی تصویر الامان خامنه ای روی اسکناس چاپ شود ، مردم آن را آتش میزنند و حجم نقدینگی کاهش می یابد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

مرگ ملکه الیزابت دوم پس از هفتاد سال حکمرانی، در روزهای اخیر به مباحث متنوعی چون سلطنت مشروطه، سوابق استعماری بریتانیا ونقش انگلستان در براندازی برخی رژیم های مردمی درجهان دامن زد. در این راستا

ادامه »

از این که حسن خمینی تصمیم دارد اسناد محرمانه را منتشر کند، استقبال می‌کنیم و امیدواریم که در این وعده‌اش که آنها را گزینشی منتشر نمی‌کند، صادق باشد؛ اگرچه روحیه و سوابق حسن خمینی و دفاع متعصبانه و قبیله‌گرایانه او از پدربزرگش* مانع از این است که بتوان این وعده را چندان جدی گرفت…

ادامه »

«قلم زبان خداست، قلم امانت آدم است، قلم ودیعه عشق است، هر کسی را توتمی است و قلم توتم من است،

ادامه »