مهدی هاشمی باز هم در بیمارستان بستری شد

زیتون- مهدی هاشمی رفسنجانی، فرزند رئیس تشخیص مصلحت نظام، برای انجام عمل جراحی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

9941C810-FE95-41AF-BE53-DD267EC0584E_w640_r1_s

مدیر اجرایی بیمارستان محل بستری مهدی هاشمی که نامش فاش نشده، این خبر را امروز به تسنیم گفت. او اعلام کرد که هاشمی «همچنان در بیمارستان بستری است و زمان ترخیص وی هنوز مشخص نشده‌است.» وی دربارهٔ علت بستری شدن مهدی هاشمی به دلیل محرمانه بودن اطلاعات پرونده پزشکی بیمار، اظهارنظری نکرده‌است.

هرچند تسنیم به نقل از برخی منابع خبری از بیماری مهدی هاشمی در ناحیه «پروستات» خبر داده و نوشته که وی روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفته‌است.

حسن هاشمی، وزیر بهداشت هم از گزارش‌هایی مبنی بر ابتلای مهدی هاشمی به «سرطان پروستات» اظهار بی‌اطلاعی کرده و پیگیری این موضوع را منوط به اظهار نظر قوه قضائیه دانسته‌است.

عباس زارع‌نژاد، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت هم از بیماری و عمل جراحی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی اظهار بی‌اطلاعی کرده‌است.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »