اعتراضات سال ۸۸، خط قرمز شورای نگهبان
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فتنه ۸۸، خط قرمز شورای نگهبان است، گفت: مگر چند سال از فتنه ۸۸ گذشته که برخی‌ فکر می‌کنند همه چیز فراموش شده است.

خبرگزاری فارس: فتنه 88، خط قرمز شورای نگهبان است/ مگر چند سال از فتنه 88 گذشته که برخی‌ همه چیز را فراموش کرده‌اند

غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با «فارس» با اشاره به اینکه شورای نگهبان صلاحیت‌ها را بررسی می‌کند، گفت:« کسانی که به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی معتقد نباشند نباید به مجلس شورای اسلامی یا خبرگان ورود پیدا کنند.»

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ یک اختلاف‌نظر و اعتراض در شمارش رأی نبود، بلکه فتنه بود:« شورای نگهبان از چند سال گذشته بیان کرده بود که فتنه ۸۸، خط قرمز این شورا است اگر کسی در این فتنه فعال بوده، صلاحیت او در شورا رد می‌شود.» این نماینده مجلس در ادامه پرسید:«مگر چند سال از فتنه ۸۸ گذشته که برخی‌ها فکر می‌کنند همه چیز فراموش شده است، در حالی که این فتنه در تاریخ ماندگار شد.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جامعه ایران را می توان از نظر سیاسی به سه طیف مخالفان، موافقان و قشر خاکستری تقسیم کرد. باید گفت که مخالفان کسانی هستند که معتقدند جمهوری اسلامی اصلاح ناپذیر است و باید برود. موافقان

ادامه »

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در

ادامه »