قوه قضاییه خبر از بازداشت جمعی از معترضین خرمشهری داد

زیتون– خبرگزاری میزان، ارگان خبری قوه قضائیه، خبر داد که ۱۰ نفر در جریان اعتراضات مردم خرمشهر نسبت به کمبود و کیفیت آب٬ دستگیر شده‌اند.

ابتدای هفته جاری مردم خرمشهر در اعتراض به کمبود آب و کیفت آن به خیابان‌ها آمده بودند. پس از آن نیز مردم آبادان٬ اهواز و چند شهر دیگر استان خوزستان در حمایت از مردم خرمشهر و اعتراض مشابهه٬ به خیابان آمدند. نیروی انتظامی در برخورد با این اعتراض‌ها از گاز اشک‌آور استفاده کرده است.

همچنین در حالی که برخی گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی از کشته شدن یک نفر در خرمشهر حکایت دارد وزارت کشور و مقام‌های انتظامی این خبر را تکذیب کرده‌اند.

خبرگزاری میزان امروز (سه شنبه)  اعلام کرد که «بنا بر اعلام منابع مطلع» ۳۵ نفر «شناسایی» شده‌اند که به گفته این خبرگزاری «عاملین انتشار فراخوان‌های دعوت به آشوب و سوءاستفاده از مطالباب مردمی» بوده‌اند.

خبرگزاری قوه قضاییه اعلام کرده است که یکی از دستگیرشدگان از «عوامل انتشاردهنده اصلی فراخوان‌های دعوت به آشوب» در خرمشهر است.

این خبرگزاری که نامی از این فرد نبرده مدعی است که وی ادمین سه گروه تلگرامی است که در آنها «ترغیب به اعمال تروریستی و گرایش‌های تجزیه‌طلبانه» صورت می‌گرفته است.

به نوشته خبرگزاری میزان «دشمنان ملت ایران برای پیشبرد توطئه شوم خود مبنی بر آشوب‌سازی و اغتشاش‌آفرینی در ایران، بر روی پیام‌رسان‌های خارجی مانند تلگرام حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.»

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »