???? محمد خاتمی شایعه دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای را تکذیب کرد

زیتون– محمد خاتمی٬ رییس جمهوری سال‌های اصلاحات٬ شایعه دیدار محرمانه با رهبر جمهوری اسلامی را رد کرد.

در پی شرکت چند چهره اصلاح طلب از جمله محمدعلی ابطحی در مراسم افطاری آیت‌الله خامنه‌ای با سران نظام٬ شایعه دیدار محرمانه محمد خاتمی با رهبر جمهوری اسلامی منتشر شد.

دیداری محرمانه که به گفته شایعه پردازان به دلیل نگرانی‌های آیت‌الله خامنه‌ای از شرایط کشور و برای به کار‌گیری سرمایه اجتماعی محمد خاتمی صورت گرفته است.

اما به گزارش «زیتون» محمد خاتمی امروز در جریان دیداری خصوصی تاکید کرده است که هیچ دیداری با رهبر جمهوی اسلامی نداشته و حتی تقاضایی از هیچ‌کدام از دو طرف برای این موضوع طرح نشده است.

آخرین بار زمانی که آیت‌الله خامنه‌ای در عمل جراحی بستری بود٬ موضوع ملاقات محمد خاتمی با او مطرح شده بود. در خواستی که از سوی رهبر جمهوری اسلامی رد شد.

رییس جمهوری اصلاحات از سال ۹۳ با حکمی مجهول توسط قوه قضاییه ممنوع التصویر شده است.

پیشتر نیز بارها از خروج او از منزل و شرکتش در مراسم مختلف جلوگیری به عمل آمده است.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

4 پاسخ

  1. گرچه آقای خاتمی خوبیهایی هم دارد و مانند بسیاری از بلندپایگان، تغییر کرده و آن آدم دهه ۶۰ نیست ولی بنظر من نمی شود به ایشان اعتماد کرد.
    شهردار و رئیس جمهور شدن احمدی نژاد نتیجه زمینه سازی ناخواسته ایشان است. مردم را دلسرد کرد تا با عقب نشینی عمومی، آدمی چون او را رئیس جمهور کردند.

  2. خامنه ای میتونه هم تام باشه و هم جری، اما خاتمی هیچکدوم. اصلا اهل حرکت و جدال و سر وکله زدن یا حتی چانه زدن نیست. برای همین اجازه میدن بهش تا سر کوچه بره و بیاد یا هر ازگاهی برن دیدنش چون خیالشون راحته هیچی نمیگه

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب