بازداشت رییس ستاد انتخابات ترامپ به اتهام ضرب و جرح یک خبرنگار

زیتون- پلیس آمریکا اعلام کرد که رییس ستاد انتخابات دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری، امروز (سه‌شنبه) در فلوریدا بازداشت و اتهام ضرب و جرح یک خبرنگار به وی تفهیم شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، کوری لواندوفسکی متهم شده که روز هشتم مارس در جریان کمپین دونالد ترامپ به عمد بازوی خانم میشله فیلدز، خبرنگار سابق سایت خبری «بریتبرت» را کشیده و زخمی کرده است. بر اساس تصاویر ویدئویی منتشره، این خبرنگار در حال سوال کردن از آقای ترامپ بود که مورد حمله لواندوفسکی قرار گرفت.

رادیو فردا در این باره نوشت: ترامپ در این زمینه واکنش نشان داده و در بیانیه‌ای گفته است: «آقای لواندوفسکی کاملا بری از این اتهام است. او بی‌گناه تشخیص داده خواهد شد و منتظر روز دادگاهش می‌مانیم. او کاملا مطمئن است که تبرئه خواهد شد». قرار است رییس ستاد انتخابات دونالد ترامپ روز چهارم مه در دادگاه حاضر شود.

گردهمایی دونالد ترامپ در سراسر ایالات متحده با آشوب و زدوخوردهای فیزیکی بین معترضان و هوادارانش یا با نیروهای امنیتی همراه بوده است.

کوری لواندوفسکی به ضرب‌وجرح خفیف متهم است که تعریف آن بر اساس قانون ایالت فلوریدا، تماس عمدی یا ضربه به شخصی بدون رضایت اوست. در صورتی که وی محکوم شود، حداکثر یکسال زندان یا هزار دلار جریمه برای او در نظر گرفته خواهد شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش مهمی در فعالیت‌های سیاسی ایفا کرد. این بخش که با نام اصناف جمعیت موتلفه در

ادامه »

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت

ادامه »

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر

ادامه »