بازداشت رییس ستاد انتخابات ترامپ به اتهام ضرب و جرح یک خبرنگار

زیتون- پلیس آمریکا اعلام کرد که رییس ستاد انتخابات دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری، امروز (سه‌شنبه) در فلوریدا بازداشت و اتهام ضرب و جرح یک خبرنگار به وی تفهیم شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، کوری لواندوفسکی متهم شده که روز هشتم مارس در جریان کمپین دونالد ترامپ به عمد بازوی خانم میشله فیلدز، خبرنگار سابق سایت خبری «بریتبرت» را کشیده و زخمی کرده است. بر اساس تصاویر ویدئویی منتشره، این خبرنگار در حال سوال کردن از آقای ترامپ بود که مورد حمله لواندوفسکی قرار گرفت.

رادیو فردا در این باره نوشت: ترامپ در این زمینه واکنش نشان داده و در بیانیه‌ای گفته است: «آقای لواندوفسکی کاملا بری از این اتهام است. او بی‌گناه تشخیص داده خواهد شد و منتظر روز دادگاهش می‌مانیم. او کاملا مطمئن است که تبرئه خواهد شد». قرار است رییس ستاد انتخابات دونالد ترامپ روز چهارم مه در دادگاه حاضر شود.

گردهمایی دونالد ترامپ در سراسر ایالات متحده با آشوب و زدوخوردهای فیزیکی بین معترضان و هوادارانش یا با نیروهای امنیتی همراه بوده است.

کوری لواندوفسکی به ضرب‌وجرح خفیف متهم است که تعریف آن بر اساس قانون ایالت فلوریدا، تماس عمدی یا ضربه به شخصی بدون رضایت اوست. در صورتی که وی محکوم شود، حداکثر یکسال زندان یا هزار دلار جریمه برای او در نظر گرفته خواهد شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

موضوعی که در مباحث سیاسی در مورد حجاب اجباری و حقوق زنان از نظرها مغفول مانده، تاثیرباورهای ایدئولوژیک و به طور اخص حجاب بر سلامت جسمی و روحی زنان است. پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران

ادامه »

مدتی است نوشتارهای دکتر حسن محدثی در نقدِ ادبیات تاریخیِ روایتگرِ ایران باستان را مطالعه می‌کنم و ادعاهایی که علاقه‌مندان به کوروش و ایران

ادامه »

در ارتباط با رخداد خونین و فاجعه‌بار جاری در سرزمین فلسطین و غزه، برخی افراد از سر جهل و غفلت

ادامه »