دکتر منوچهر ستوده بستری شد

زیتون- به دنبال دیداری که مصطفی محقق داماد از منوچهر ستوده داشتند، پی به وضعیت نامساعد ایشان بردند و بلافاصله اقداماتی را برای انتقال ایشان به بیمارستان انجام دادند.

manuchehrsotude

مجله بخارا خبر داد که معاون وزارت بهداشت، دکتر ملک زاده و معاون وزارت کشور، دکتر امیری و آقای زندی، فرماندار چالوس در یک اقدام مشترک در بیمارستان چالوس اتاقی برای او آماده کردند که دکتر عنایتی پزشک معالج منوچهره ستوده نیز امروز در تماس با آقای دکتر محقق داماد اعلام کرده است که وضعیت جسمی او تحت کنترل درآمده و نگرانی‎های اولیه برطرف شده است.

دکتر منوچهر ستوده، ایران شناس، جغرافی دان، استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر ایرانی است. او عمو زاده غلام حسین صدیقی و یار دیرین زنده یاد ایرج افشار که بیش از شصت سال دوستی و همکاری و هم‎قلمی با هم داشتند، باغ محل زندگی و کشاورزی خود را در زمان حیات زنده یاد ایرج افشار وقف بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار کرده‎اند. فهرست تالیفات دکتر ستوده به ۵۲ مورد می رسد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش مهمی در فعالیت‌های سیاسی ایفا کرد. این بخش که با نام اصناف جمعیت موتلفه در

ادامه »

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت

ادامه »

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر

ادامه »