۱۶۰ نماینده به انحلال مدارس استعدادهای درخشان اعتراض کردند


واکنش دادستان تهران به توییت مشاور رییس‌جمهوری

جعفری دولت آبادی، دادستان تهران در واکنش به توییت انتقادی حسام آشنا گفت: این ادعا که جامعه‌شناس خودکشی نمی‌کند،مبنای این ادعا چیست؟

Risultati immagini per ‫دادستان تهران‬‎

وی همچنین افزود: «چرا در موضوع کاووس سیدامامی که فیلم اخذ شده از دوربین زندان، تحقیقات قاضی دادسرای جنایی که بلافاصله در محل حاضر شده و نظریه پزشکی قانونی دلالت بر خودکشی دارد و حتی خانواده متوفی در مصاحبه با رسانه‌ها نیز این امر را پذیرفته‌اند، تشکیک می‌کنند.»/میزان


عضو کمیسیون اصل ۹۰: اگر کریمی سندی از فساد در فوتبال دارد به این کمیسیون ارائه دهد


رحیم مشایی:قوه قضاییه قاتل است

اسفندیار رحیم مشایی، معاون محمود احمدی‌نژاد در زمان ریاست جمهوری در واکنش به مرگ کاووس سیدامامی در زندان اوین تهران در سایت دولت بهار یادداشتی منتشر کرده و نوشت: « اکنون قوه قضائیه، متهم به قتل است؛ مگر آن‌که خلافش ثابت شود. حتی اگر علت مرگ٬ خودکشی هم فرض شود، باز هم دستگاه قضایی مسئول است زیرا مسئولیت جان افراد زندانی و بازداشتی، بدون‌قیدوشرط با دستگاه قضایی و ضابطین تحت‌امر است».


دستگیری ۲۰۰ دلال ارز در چهارراه استانبول

ساعاتی پیش گزارش‌هایی درباره امنیتی شدن چهار راه استانبول شنیده می‌شود. بر اساس گزارش‌ها ماموران پلیس حدود ۲۰۰ نفر از دلالان ارز را بازداشت کرده‌اند.

 


مشاهده لاشه پرندگان مبتلا به ویروس آنفلوانزای فوق حاد در تهران

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران از مشاهده سه لاشه پرنده مبتلا به ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) خبر داده است.

به گفته محمد حسین بازگیر ضمن اخطار جدی به شهروندان درباره خودداری از دست زندن به لاشه های مشاهده شده احتمالی از انان خواست که در صورت مشاهده تلفات مشکوک پرندگان وحشی دیگر این موضوع را به دامپزشکی یا محیط زیست اعلام کنند.

رییس اداره محیط زیست شهر تهران با اشاره به اینکه احتمال شیوع این آنفلوانزا به پرندگان و طیور وجود دارد، گفت: این ویروس می‌تواند مخاطراتی برای انسان نیز داشته باشد./ایسنا


محمود صادقی: مصاحبه احمدرضا جلالی با صدا و سیما تحت فشار انجام شد


شهروند بدهکار اداره برق مشهد را به آتش کشید/روزاروز


درخواست وکلای دادگستری از حسن روحانی برای رسیدگی به موضوع «خودکشی»ها در زندان

 


بنیامین نتانیاهو متهم به رشوه‌خواری شد

پلیس اسرائیل نتانیاهو را به رشوه‌خواری متهم کرد.

به گزارش رسانه‌های اسرائیل، پلیس می‌گوید شواهد و مدارک کافی برای طرح دو پرونده جداگانه در دادگاه در دست دارد هر چند روز سه‌شنبه (۱۳ فوریه – ۲۴ بهمن) تصریح کرده: فعلا اتفاقی نخواهد افتاد چون هنوز چیزی به اثبات نرسیده.

بدنبال انتشار این خبر گروه چپ میانه «اتحاد صهیونیست» خواهان کناره‌گیری نتانیاهو شد.

تصمیم نهایی درباره این که آیا اکنون آقای نتانیاهو باید برای پاسخگویی به اتهام‌ها در دادگاه حاضر شود یا خیر، بر عهده دادستان کل این کشور است./بی‌بی‌سی فارسی

 حرف‌های جنجالی احمدی‌نژاد در آستانه دادگاه بقایی

بازگشت به صفحه اول