????زنده| تلگرام رفع فیلتر شد

https://twitter.com/baharerahnama/status/952297114859696128

 


تلگرام رفع فیلتر شد

تلگرام هم در نسخه موبایل و هم دسکتاپ رفع فیلتر شد /ایلنا


جلد مجله نیویورکر در اشاره به اصطلاح «چاله مستراح» ترامپ

 


محسن هاشمی: علت فوت آیت‌الله هاشمی ایست قلبی اعلام شد


کاظم صدیقی: منظورم از «آشغال» «مردم» نبود

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران که روز پیش معترضان را «آشغال» نامیده بود امروز گفت که منظورش از «آشغال» نامیدن معترضان در خطبه های نمازجمعه تهران، «مردم» نبوده است و تاکید کرد: «بنده در این خطبه بلندگوی مردم بودم… به نمایندگی همه آنها… دردشان را به گوش مسئولین رساندم.»

او در خطبه های دیروز خود با اشاره به اعتراضات اخیر گفته بود: « اجتماع ملت، دریایی را ایجاد کرد و آشغال ها را شست و تمیز کرد. اگر می خواهیم دین را رواج دهیم باید بودجه حوزه های علمیه و فرهنگ را تقویت کنیم.»


تنبیه شدید یک دانش‌آموز در کرمان


درخواست ایران برای دسترسی به اطلاعات جعبه سیاه نفتکش سانچی


واکنش وزیر آموزش‌وپرورش به احتمال دخالت بسیج در  برنامه آموزشی مدارس

وزیر آموزش‌وپرورش به اظهارات اخیر رئیس سازمان بسیج درباره طرح تربیتی ۷ ساله «شهید بهنام محمدی» واکنش نشان داد و گفت: لطفا مردم را بی جهت و به هر بهانه‌ای نگران نکنید! اجرای هر برنامه ای توسط هر نهادی در مدرسه  باید با اجازه و هماهنگی آموزش و پرورش باشد.

پیش از این سرتیپ غیب‌پرور اعلام کرده بود: طبق طرح تربیتی ۷ ساله شهید بهنام محمدی از سال تحصیلی آینده با پوشش یک میلیون دانش‌آموز، از هر مسجد دو یا سه بسیجی به کمک اولیا و کادر مدارس می‌روند تا آنان را در کارهای تربیتی یاری کنند.


رئیس ستاد نماز جمعه تهران: اعتراض مردم حداقل‌ترین کار است

باقر پیش‌نمازی، رئیس ستاد نماز جمعه تهران گفت:« عمده اعتراض مردم در واکنش به شکل‌گیری شکاف طبقاتی است. بنابر‌این در فضایی که گرانی، حقوق‌های نجومی و تورم وجود دارد، اعتراض مردم حداقل‌ترین کار است».

روز گذشته صدیقی، امام جمعه موقت تهران معترضین را «آشغال» تشبیه کرده بود که سیل مردم آنان را شست و پاک کرد./تسنیم


علی مطهری: پیگیر موضوع خودکشی بازداشت‌شدگان اخیر هستیم


واکنش حراست جشنواره فجر به افتادن روسری عضو گروه موسیقی چینی

 


گلایه‌های همسر سرمهندس نفتکش ایرانی حادثه دیده در چین

https://twitter.com/VaghayeDaily/status/952062695792103430


دستگیری چند زن هنگام ورود به ورزشگاه

روز گذشته در جریان دیدار پرسپولیس و مشکی‌پوشان چند هوادار زن پرسپولیس که با چهره مبدل قصد ورود به ورزشگاه را داشتند، توسط ماموران شناسایی و دستگیر شدند./ پرسپولیس


کشف پیکر ۲ تن از خدمه نفتکش سانچی

معاون سازمان بنادر گفت: تیم چینی ساعتی قبل برای تجسس وارد نفتکش شد و جعبه سیاه نفتکش را همراه دو پیکر پیدا کرد. تیم ایرانی هنوز به محل حادثه نرسیده‌اند. به علت زیاد بودن گازهای سمی و نبود اکسیژن کافی نیروهای چینی فقط نیم ساعت در نفتکش حضور یافتند و خارج شدند.


ایران: تحریم آملی لاریجانی «عبور از تمامی خطوط قرمز» است

وزارت خارجه ایران در پاسخ به اقدام شب گذشته رئیس‌جمهور آمریکا برای تمدید موقت رفع تحریم‌های ایران، گفته است که برجام «به هیچ عنوان قابل مذاکره مجدد نیست» و ایران هیچ تغییری در این توافق را «نه اکنون نه در آینده» نمی‌پذیرد.

امریکا همچنین شب گذشته نام ۱۴ فرد و نهاد از جمله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه را در لیست تحریم های این کشور قرار داد که ایران این کار را «عبور از تمامی خط قرمز رفتاری در جامعه بین‌المللی» خواند و گفت که در آینده واکنشی «جدی» نشان خواهد داد که مسئولیت آن متوجه آمریکا است.

شب گذشته دونالد ترامپ، رفع تحریم‌های ایران را تا ۱۲۰ روز دیگر تمدید کرد اما تاکید کرد که این می‌تواند «آخرین بار» باشد.

وزارت دارایی آمریکا هم صادق لاریجانی و چند شخص حقیقی و حقوقی دیگر از جمله رئیس زندان رجایی‌شهر کرج و چند نهاد مرتبط با مقررات و نظارت بر اینترنت در ایران را در فهرست تحریم‌های خود گذاشت./ایسنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »