عکس‌های آیت‌الله خامنه‌ای در شهرهای مختلف ایران پایین آورده شد

زیتون– بر اساس ویدئوهایی که از شهروندان شهرهای مختلف ایران منتشر شده٬ مردم بنرهای حاوی عکس‌های آیت‌الله خامنه‌ای را در شهرهای مختلف از دیوارها پایین آورده‌اند.

امروز٬ شنبه٬ اعتراضات خیابانی در شهرهای مختلف ایران ادامه داشت؛ تهران٬ آمل٬ دزفول٬ اهواز٬ کاشان٬ ایذه٬ کرج٬ شهرکرد٬ همدان٬ بندرعباس و بعضی شهرهای دیگر صحنه اعتراض مردم بودند. اعتراضی که بیشتر رنگ بوی سیاسی داشت و نه اقتصادی.

تصاویر پایین کشیده شدن بنر حاوی تصویر آیت‌الله خامنه‌ای در کاشان

 

تصاویر پایین کشیده شدن بنر حاوی تصویر آیت‌الله خامنه‌ای در تهران

 

تصاویر پایین کشیده شدن بنر حاوی تصویر آیت‌الله خامنه‌ای در ملایر

شعارهای امروز مردم معترض بیشتر خطاب به شخص رهبر جمهوری اسلامی٬ آیت‌الله علی خامنه‌ای بود. «مرگ بر ستمگر»٬ «ملت گدایی می‌کند، آقا خدایی می‌کند»٬ «حتی اگر بمیریم، دیگه عقب نمی‌ریم»٬‌ «سیدعلی حیا کن، مملکت رو رها کن»٬ «مرگ بر دیکتاتور»٬ «سیدعلی خوشگذشت٬ اینم بلیت برگشت»٬ «سیدعلی ببخشید٬ دیگه باید بلند شید».

در تهران نیز اعتراضات از مقابل دو دانشگاه تهران و پلی‌تکنیک آغاز و به گزارش شده شهروندان تهران تا هم اکنون ادامه داد.

تصاویری نیز از حمله گارد ضد شورش به دانشگاه تهران و شلیک گاز اشک آور به  دانشجویان این دانشگاه منتشر شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مرگ ملکه الیزابت دوم پس از هفتاد سال حکمرانی، در روزهای اخیر به مباحث متنوعی چون سلطنت مشروطه، سوابق استعماری بریتانیا ونقش انگلستان در براندازی برخی رژیم های مردمی درجهان دامن زد. در این راستا

ادامه »

از این که حسن خمینی تصمیم دارد اسناد محرمانه را منتشر کند، استقبال می‌کنیم و امیدواریم که در این وعده‌اش که آنها را گزینشی منتشر نمی‌کند، صادق باشد؛ اگرچه روحیه و سوابق حسن خمینی و دفاع متعصبانه و قبیله‌گرایانه او از پدربزرگش* مانع از این است که بتوان این وعده را چندان جدی گرفت…

ادامه »

«قلم زبان خداست، قلم امانت آدم است، قلم ودیعه عشق است، هر کسی را توتمی است و قلم توتم من است،

ادامه »