???? زنده|معاون وزیر کار: در فضایی آرام حاضر به ملاقات با همسر رضا شهابی  هستم

 

«رگ سفید» بالاخره خاموش شدمهناز افشار: ممنوع التصویر شدن هنرمندان توهین به مردم است


سخنگوی وزارت امور خارجه :رای مثبت ایران به قطعنامه مربوط به نقض حقوق بشر در میانمار در دبیرخانه سازمان ملل متحد ثبت شد


معاون وزیر کار: در فضایی آرام  حاضر به ملاقات با همسر رضا شهابی  هستم

احمد مشیریان معاون روابط کار وزیر کار گفت: در فضایی آرام و صنفی، حاضر به ملاقات با همسر رضا شهابی و پیگیری پرونده ایشان هستم.

 مشیریان  در پی دستگیری همسر رضا شهابی (ربابه رضایی) مقابل وزارت کار گفت: اطلاع دارم که از چند وقت پیش، وزیر کار پیگیری‌هایی در ارتباط با پرونده رضا شهابی انجام داده‌است.

وی با بیان این که اگر همسر رضا شهابی به صورت شخصی در فضایی آرام و بدون تنش به وزارت کار بیاید، مذاکره و پیگیری میسر است، گفت: نباید در فضای مجازی جنجال آفرینی شود تا به تنش و فضای امنیتی بیانجامد.

مشیریانتاکید کرد: قضیه را می‌توان به صورت صنفی و نه سیاسی، از طریق مذاکره و رایزنی پیگیری کرد.  معاون روابط کار وزارت کار در ادامه در ارتباط با دستگیری‌های تجمع امروز گفت: در جریان دستگیری‌ها و این که چه کسانی بازداشت شده‌اند، نیستم و در ضمن این را هم باید اضافه کنم که بازداشت‌ها خارج از محدوده وزارت کار انجام شده؛ هیچ کس داخل محوطه وزارت کار بازداشت نشده‌است./ایلنا


حمید بقایی دوباره «بست» می‎نشیند

حمید بقایی، معاون اجرایی  دولت محمود احمدی‌نژاد اعلام کرد که قصد دارد در اعتراض به رفتار دستگاه قضایی با خود و دیگر نزدیکان آقای احمدی‌نژاد، بار دیگر در حرم شاه عبدالعظیم در جنوب تهران بست بنشیند.

او حکم دادگاه علیه خود (مجموعا ۶۳ سال زندان) را «ناعادلانه، نامشروع و غیرمستند» دانست.


اینهایی که گفتند ما پشیمان هستیم، کی رای داده‌اند که حالا پشیمان هستند


باهنر: خاتمی را جزو سران فتنه نمی‌دانم


نوبخت: تصمیم اخیر درباره حصر فقط برای کروبی نبود، برای هر ۳ شخصیت بود

محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت،  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا موضوع گشایش حصر صرفا درمورد مهدی کروبی صورت گرفته و هیچ دیداری با موسوی صورت نمی‌گیرد گفت: «در این خصوص گرچه دبیر شورای عالی امنیت ملی و سخنگوی دبیرخانه نسبت به مصوبات و تصمیم‌های شورا اطلاع‌رسانی می‌کنند اما من در حد یک عضو که فکر می‌کنم از اختیارات بنده هم است اعلام می‌کنم که تصمیم اخیر موردی نبوده و برای هر ۳ شخصیت در حصر این تصمیم گرفته شده است و من فکر می‌کردم برای همه اجرا شده اما در این مورد می‌توانم سوال کنم.»/عصر ایران


مجلس تصویب کرد: ۳۰درصد مشاغل دولتی برای افراد دارای معلولیت


حاجی دلیگانی: لاریجانی مانع سوال مجلس از روحانی است

حاجی دلیگانی نماینده اصولگرای مجلس ایران گفت: «لاریجانی مانع سوال مجلس از روحانی است»

به گفته  او نمایندگان مجلس «برای دفاع از حقوق سپرده‌گذاران برخی مؤسسات مالی و اعتباری سؤال از رئیس‌جمهور را مطرح کرده‌اند چراکه رئیس محترم بانک مرکزی به وعده‌های خود برای رفع مشکل سپرده‌گذاران عمل‌نکرده است»
حاجی دلیگانی می‌گوید امضاها پای طرح سوال از رییس‌جمهور به عدد  ۱۸۰ رسیده است./تسنیم

 


 نشانگر آلودگی در شهر اهواز جایی برای بالاتر رفتن ندارد


محسن هاشمی: نباید موضوع زلزله را آنقدر بزرگ کنیم که موجب تشویش اذهان عمومی شود

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: شهردار تهران روز یکشنبه با حضور در شورای شهر گزارشی از وضعیت زلزله و مدیریت بحران در پایتخت ارائه خواهد کرد.

هاشمی همچنین با بیان اینکه امیدواریم هر چه زودتر اعتبارات برای پیشگیری و مقابله با بحران‌های تهران تزریق شود، گفت: البته نباید موضوع را آنقدر بزرگ کنیم که موجب تشویش اذهان عمومی شود./ایسنا

 


محسن رضایی: نظام در مشکلات اقتصادی تقصیری ندارد از بی‌عرضگی مسئولان است

 خبرهای روز گذشته را از اینجا ببینید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی (بخوانید آقای خامنه‌ای، نگهبان قدرتمند جمهوری اسلامی ) مطابق معمول همیشه و با اعلام لیست نامزدهای انتخاباتی ریاست‌جمهوری، همه را غافلگیر کرده است. اجازه دهید همین ابتدای کار و

ادامه »

«هر لحظه به شکلی بت عیار بر آمد/ هر دم به لباس دگر آن یار بر آمد/ گه پیر و جوان شد.» ایران هنوز

ادامه »

مراسم رای‌گیری ولایی -که انتخابات خوانده می شود- به عنوان ابزاری چند منظوره برای نمایش مشروعیت و حمایت مردمی از

ادامه »