استقرار ماموران آتش‌نشانی در بیش از هزار نقطه تهران

زیتون- همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه سوری (سه شنبه آخر سال) ، سخنگوی سازمان آنش‌نشانی تهران، اعلام کرد در ۱۰۳۷ نقطه از شهر تهران نیروهای این سازمان استقرار می‌یابند.

5F13E1D1-E173-4AF7-8266-5F83A6023FDF_w640_r1_s

سیدجلل ملکی، در گفتگو با ایسنا اضافه کرد که علاوه بر استقرار نیروهای این سازمان در سطح شهر، همه ۱۲۱ ایستگاه آتش‌نشانی در آماده‌باش کامل به‌سر می‌برند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در ادامه گفت: «در این شب ۲۷۳۹ آتش‌نشان در ۱۰۳۷ نقطه از پایتخت مستقر شده و ۲۳۵ دستگاه خودروی سنگین، ۲۳۳ دستگاه خودروی سبک و ۱۰۱۷ دستگاه موتورسیکلت در اختیار آنان قرار خواهد داشت.» وی افزود: «۴۵۲ تیم آتش‌نشان نیز با تجهیزات خود به شکل پیاده در برخی از نقاط پایتخت مستقر خواهند شد.»

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران امسال عوامل شهرداری نیز به خاموش‌کننده‌های دستی مجهز شده تا در صورت بروز حادثه اقدام لازم را به‌عمل آورند.

در همین حال ایرج حریرچی، قائم‌مقام وزیربهداشت، اعلام کرد که در چهارشنبه سوری سال گذشته ۲۵۰۲ مورد مراجعه به اورژانس بیمارستانی و ۴۵۰ مورد اورژانس پیش‌بیمارستانی وجود داشت. به گفته قائم‌ماقم وزیر بهداشت ۳۶درصد آسیب‌دیدگی‌ها مربوط به دست و ۲۳ درصد نیز مربوط به چشم بوده است؛ ایرج حریرچی همچنین اعلام کرد در مجموع ۱۰ نفر در کل کشور در چهارشنبه سوری سال گذشته کشته شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی از اسلام، مشارکت در جنبش‌های سیاسی و اجتماعی، عضویت در احزاب

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق

ادامه »