حجاریان: بضاعت روحانی در همین حد است

زیتون- سعید حجاریان، عضو حزب مشارکت دلیل رای بالای مجلس به برخی وزرای پیشنهادی که مورد انتقاد جامعه بودند را سازش نمایندگان و فراکسیون‌ها با وزرای پیشنهادی می داند وی همچنین معتقد است دلیل این که روحانی چنین ترکیبی را به مجلس معرفی کرد این است که« کفگیرش به ته دیگ خورده است.»
به گفته سعید حجاریان، روحانی نیرویی بهتر از این وزرای پیشنهادی نداشت، اگر داشت معرفی می کرد. چرا که که نه کسی را باقی گذاشته‌ایم و نه نیرویی تربیت کرده ایم.
او تاکید کرد که بضاعت روحانی در مقطع فعلی در همین حد است. چرا که ما از اول انقلاب تا به امروز کادر سازی نکرده ایم، اگر کادرسازی می کردیم الان کابینه بهتری داشتیم.
سعید حجاریان در مورد عملکرد فراکسیون امید و رای یک دست به بیشتر وزرای اصولگرا به وب سایت جماران گفت: «من زیاد دنبال نکردم ولی لابد قول‌هایی به نمایندگان داده شده است. واقعیت این است که همه با هم کنار آمده اند مجلس با دولت، فراکسیون‌ها با وزرا، رییس مجلس با رییس‌جمهوری بالا باپایین همه با هم کنار آمده اند.»
این تحلیل‌گر علوم سیاسی به این سوال که آیا عملکرد امروز فراکسیون امید نتیجه عملکرد شورای سیاست گذاری نیست، پاسخ داد که شورای سیاست‌گذاری کاری نمی‌توانست بکند، گزینه دیگری نداشت. خودشان می‌دانند من دخالتی در شورای سیاست‌گذاری ندارم ولی در مجموع فکر می‌کنم روندش باید کمی اصلاح شود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. پس جناب جیمزباند نظام ولایت شکر زیادی میل فرمودند که نسل جوان را به بهبود اوضاع از طریق رای دادن به فردی با این حد از بزاعت امیدوار کردند!

  2. کادر سازی بهتر از این ، با معیار قرار دادن ریش هر چه فاسد بود را جذب کردیم و مزاحمین را هم دفع !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

پوشش زنان و حجاب آنان بیش از یک سده است که به موضوعی چالش‌برانگیزی در جامعه ایرانی تبدیل شده است، چه آن زمان که در دوران پهلوی اول با زور چادر را از سر زنان

ادامه »

علمای مذهبی همواره در کنار شاهان و امیران و وزیران بوده و به طور کلی خود ستونی استوار و اثرگذار از بنای هیئت حاکمه بوده‌اند. برای آنان دفاع و حمایت از تنها کشور شیعی و تنها سلطان جعفری مذهب یک ضرورت مهم شرعی و اخلاقی بوده است…

ادامه »

این یادداشت می‌کوشد پاسخ دهد که در ایران چه خبر است؟ اعتراض‌های اخیر چه تفاوتی با اعتراض‌های پیشین دارد؟ آیا

ادامه »