تکذیب فضا سازی ها علیه منتخب مردم تهران

بازهم اشتباه عبدالرضا داوری

زیتون– عبدالرضا داروی، مشاور وزیر و رییس مرکز مطالعات و آموزش وزرات کشور در دولت دهم، ماجرایی را آغاز کرد که هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد. او دو روز بعد از انتخابات مجلس دهم ضمن انتشار یک سند در کانال تلگرامی اش مدعی شد یکی از برنگان انتخابات مجلس از حوزه تهران، تا بعد از مهلت قانونی انتخابات، استعفا نداده است. این ادعای او به سرعت در فضای مجازی تکثیر شد. داوری همچنین ادعا کرده بود که به واسته این تخلف نام محمدرضا نجفی، بیست و هشتمین منتخب مردم تهران باید از لیست راه یافتگان به مجلس حذف و نفر سی و یکم یعنی حدادعادل جایگزین او شود.

محمد حسین مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا محمدرضا نجفی از منتخبان مردم تهران به موقع استعفای خود را از سمت معاونت اقتصادی استان مرکزی تقدیم وزارت کشور کرده بود یا نه گفته “ما اصلا چنین سمتی در استانداری نداریم.”

مشاور وزیر و رئیس مرکز مطالعات و آموزش وزارت کشور در دولت دوم محمود احمدی نژاد، همچنین در نامه ای به وزیر کشور ایران گفته بود که اعلام نام آقای نجفی به عنوان پیروز انتخابات “به دلیل عدم استعفا از مسئولیت معاونت استانداری مرکزی” که می‌بایست بر اساس قانون انتخابات تا ۲۸ خرداد سال جاری انجام می‌شد، “نقض صریح قانون و تخلفی آشکار است.”

بر اساس اطلاعیه وزارت کشور ایران محمدرضا نجفی در جریان دهمین دوره انتخابات مجلس که روز جمعه (۵ روز پیش انجام شد) با یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۱۱۹ رای در رتبه بیست و هشتم تهران قرار گرفت و همراه با ۲۹ نامزد دیگر مورد حمایت اصلاح طلبان برنده انتخابات در تهران اعلام شده که ۳۰ کرسی در مجلس دارد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

تکذیب فضا سازی ها علیه منتخب مردم تهران

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »