زیتون– اعضای هیات رییسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با محمد خاتمی دیدار کردند. محمدرضا عارف، عبدالواحد موسوی لاری و حسین مرعشی در این دیدار حضور داشتند.
هم‌زمان محسن مهرعلیزاده، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت این شورا پیش از این «حمایت قاطع خود را از روحانی به عنوان کاندیدا اعلام کرد و بر این تصمیم خود تاکید دارد.» به گفته او «اصلاح‌طلبان روحانی را کاندیدای خودشان می‌دانند و مشخص است پیروزی روحانی در کشور نزد افکار عمومی پیروزی اصلاح‌طلبان محسوب شده و فضای عمومی جامعه هم گفتمان اصلاح طلبی را همراهی می کند.»
مهرعلیزاده اضافه کرد که علاوه بر لیست ۲۱ نفره شورای شهر، اصلاح‌طلبان لیست دیگر نیز مدنظر دارند: «۱۶۰۰ پست مدیریتی و هزاران پست کارشناسی و عملیاتی وجود دارد، افرادی که فرم پر کرده‌اند و علاقمندی خودشان را ابراز کرده‌اند می‌توانند در این پست‌ها ورود کنند و با توجه به خلاقیت و استعدادهای خودشان در آنها مشغول به کار شوند. قطعا ما از نیروهای جوان و علاقمند بیش از هر زمان دیگری در بدنه شهرداری و شورای شهر استفاده خواهیم کرد. وقت آن رسیده که بدنه شهرداری از متخصصین جوان اصلاح طلب بهره ببرد.»

 

بازگشت به صفحه اول