کنسرت محمد معتمدی در بیرجند لغو شد

زیتون- کنسرت محمد معتمدی در شهر بیرجند «به دلایل نامعلوم» لغو شد.
این کنسرت قرار بود در روز پنج‌شنبه ۱۷ اردیبهشت‌ دربیرجند برگزار شود، اما به‌ گفته معتمدی با «دستور پلیس اماکن» لغو شد. او به به ایلنا گفت: «دلیل خاصی هم برای لغو این کنسرت به ما اعلام نکرده‌اند و تنها گفته‌اند فعلاً صلاح نیست که این اجرای صحنه‌ای برگزار شود.»
به گفته این هنرمند، برای برگزاری این کنسرت «تمام مراحل قانونی دریافت مجوز» طی شده بود و مشکلی وجود نداشت، اما در نهایت «از سوی پلیس اماکن لغو شده است». او اضافه کرد که «گرفتن مجوز برگزاری اجرای صحنه‌ای از وزارت ارشاد تنها یک خوان از مراحل برگزاری کنسرت» است و نهادها و ارگان‌های مختلفی «حق وتوی» مجوز برگزاری کنسرت‌ها را دارند.
محمد معتمدی تاکنون بیش از ۱۸ آلبوم منتشر کرده است. او از جمله با گروه خورشید، به سرپرستی مجید درخشانی، همنوازان شیدا، به سرپرستی محمدرضا لطفی، ارکستر ملی ایران به‌رهبری فرهاد فخرالدینی، هم‌آوایان، به‌سرپرستی حسین علیزاده و گروه ادیب که خود آن را پایه‌گذاری کرده فعالیت هنری داشته است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »