صادق لاریجانی هشدار داد: برای برخورد با «فتنه» احتمالی در انتخابات باشید

زیتون-صادق لاریجانی، رییس قوه قضائیه، از روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها خواست تا با آمادگی کامل با «فتنه» و «اغتشاش‌» احتمالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برخورد کنند.
لاریجانی با تاکید بر اینکه «فتنه ۸۸ واقعا فتنه بود»، افزود که روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها «آمادگی، توجه و احتیاط» را نباید از دست بدهند و اگر «در توهم، کسانی فکر می کنند با فتنه‌گری می‌توانند برخی از دیدگاه‌های فاسدشان را بر علیه نظام پیش ببرند، روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها وارد صحنه شوند.»
به گفته رییس قوه قضاییه «با حضور به موقع مردم، فتنه از بین رفت و سیلی محکمی به فتنه‌گران زده شد» و به همین دلیل بعید است که «فتنه‌گران» بخواهند «مسیر» سال ۸۸ را «دوباره تجربه کنند.
روز گذشته عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، نیز هشدار داده بود که با هرگونه «تجمع» و «فراخوان» پس از اعلام احراز صلاحیت‌ها برخورد خواهد شد.
محمدجعفر منتظری، دادستان کل ایران، هم که به عنوان رییس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری نیز فعالیت می‌کند پیشتر نسبت به برگزاری تجمع طرفداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هشدار داده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ظاهرا قرار است دادستانها و روسای دادگستری ها هم عندالقدرت و الاستطاعه سوار موتور شده و کف خیابان چماق بزنند ، راه دیگری برای سرکوب اعتراضات وجود ندارد ، لابد مبلغی از ۲۵۰ هزار میلیارد تومان سود سالیانه سپرده های مردم هم صرف خرید موتور ۱۰۰۰ شده است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »