بیانیه اصلاح طلبان مشهد

از طرق قانونی، سئوالات و اعتراضات خود را به مراجع مسئول منعکس نماییم

زیتون- اصلاح طلبان مشهد با صدور بیانیه ایی به تخلفات صورت گرفته در روند انتخابات و شمارش آرا در این شهر اعتراض کردند. در این بیانیه ضمن اعتراض به وجود شبهاتی در فرآیند شمارش آرا نوشتند«داوری و اعلام نظر صریح و دقیق در باب آن چه در مشهد گذشته،بغایت دشوار می نماید در عین حال این “تلخی” که بر ما می رود و سال هاست در این خطه با ماست .البته نباید “شیرینی ” فتح قریب به پنجاه درصد کرسی های پارلمان را توسط لیست های امید و بیشتر آن ،در کف مستقلین در گستره کشور از ذائقه این مردم شریف و متعهد به مصالح ملی بزداید.»

ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ﺍﺻﻼﺡﻃﻠﺒﺎﻥ ﻣﺸﻬﺪ را در ادامه بخوانید:

بسم ا… الرحمن الرحیم

مردم شریف مشهد
با عرض ادب و سلام پیروزی ایرانیان را در سطح ملی،به یکایک شما تبریک عرض می کنیم .حقیقت این است که در این شرایط و با وجوه شبهات ناشی از تعلل معنادار مسئولان اجرایی خراسان رضوی در اعلام ترکیب و تجمیع آراء رای دهندگان مشهد،داوری و اعلام نظر صریح و دقیق در باب آن چه در مشهد گذشته،بغایت دشوار می نماید در عین حال این “تلخی” که بر ما می رود و سال هاست در این خطه با ماست .
البته نباید “شیرینی ” فتح قریب به پنجاه درصد کرسی های پارلمان را توسط لیست های امید و بیشتر آن ،در کف مستقلین در گستره کشور از ذائقه این مردم شریف و متعهد به مصالح ملی بزداید، در عین حال ،دغدغه اصلی ستاد اصلاح طلبان حامی دولت در مشهد ،حفظ روحیه نشاط و امید و اطمینان نسبت به آینده و باور به تضمین “تدبیر” و حفظ و استمرار “امید” در این منطقه و کشور است.
ما،برای زدودن جو یاس ،بویژه در میان جوانان و کانون های امید برای آینده کشور تلاش بسیار کردیم و اینک نیز به رای دهندگان به لیست امید،قول موکد می‌دهیم که از طرق قانونی، سئوالات و اعتراضات خود را بر پایه شواهد و قراین موجود،به مراجع مسئول،منعکس نماییم.
به مردم شریف مشهد اطمینان می‌دهیم همان گونه که نامزد شایسته خود را به ریاست جمهوری رساندند، آثار وضعی این حضور پرشکوه در انتخابات مجلس را نیز در سطح ملی،بعینه خواهند دید .
آن چه مهم است ،امنیت و آرامش میهن عزیزمان ایران،و امید به حرکت تدریجی در مسیر توسعه ی این کانون شرف و آزادگی است.
به شکست اگر دل من، به فدای چشم مستت
سر خم می سلامت ، شکند اگر سبوئی

بااحترام
کمیته ی انتخابات ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت ، خراسان رضوی

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بیانیه اصلاح طلبان مشهد

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »