مطهری دیدار خصوصی با خاتمی را تکذیب کرد

کرباسچی: حضور نامزد پوششی اصلاح‌طلبان در انتخابات بستگی به نظر حسن روحانی دارد

زیتون– غلام‌حسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران گفت حضور نامزد پوششی اصلاح‌طلبان در انتخابات بستگی به نظر حسن روحانی دارد.

کرباسچی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به این‌که رییس‌جمهوری باید «تشخیص» دهد آیا نیازی به نامزد پوششی وجود دارد یا خیر، اضافه کرد: «به نظر من خود آقای روحانی باید تشخیص بدهد که آیا به وجود این شخص احتیاج دارد یا خیر. اگر ایشان احساس کند که لازم نیست، لزومی بر این کار وجود ندارد».

به گفته دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در صورت برگزاری مناظره‌های تلویزیونی، حضور نامزد یا نامزدهای پوششی «می‌توانند کمک کار روحانی باشند و بعضی سوال‌ها که جناح رقیب مطرح می‌کنند را آنها پاسخ دهند و تمام بار کار در مناظره‌ها بر دوش روحانی نباشد».

بعضی گرو‌ه‌های اصلاح‌طلب معتقدند که در کنار حسن روحانی، باید یک یا چند نامزد پوششی هم در انتخابات حضور داشته باشند تا در صورت بروز اتفاق غیرمترقبه، نیروهای اصلاح‌طلب بدون نامزد نباشند. تاکنون از افرادی نظیر علی مطهری، مسعود پزشکیان، اسحاق جهانگیری و مصطفی کواکبیان به عنوان نامزد‌های احتمالی نام برده شده. گفته می‌شود حسن روحانی موافق این
ایده نیست.

با این حال امروز علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود، خبر دیدار با محمد خاتمی درباره نامزدی در انتخابات را رد کرد. مطهری بدون اشاره به برنامه خود برای انتخابات، گفت با محمد خاتمی دیداری درباره انتخابات نداشته و پیرامون نامزدی احتمالی او نیز بحثی نشده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مطهری دیدار خصوصی با خاتمی را تکذیب کرد

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در میهن بلازده ما، خبر

ادامه »

پیرمرد لاغر و خمیده بود، یک پایش لنگ می‌زد، پیراهن چروک و پیژامه‌ای به تن داشت، با کلید به شیشه

ادامه »