حسین کروبی: شرط گذاشتن برای روحانی کار اشتباهی است

زیتون– حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی، گفت حسن روحانی و وزیران کابینه در «نوع ارائه گزارش فعالیت‌های خود» به مردم «ضعیف» عمل کردند.
به گفته کروبی روحانی در صورتی که به شکل «واضح» بگوید چه «ویرانی» از دولت محمود احمدی‌نژاد تحویل گرفته و در «مناظرات و تربیون‌های عمومی» به ارائه «گزارش فعالیت‌ها و بازسازی‌ها» بپردازد، در انتخابات آینده «بالای بیست میلیون» رای خواهد داشت.
حسین کروبی به انصاف نیوز گفت «شرط گذاشتن» از سوی اصلاح‌طلبان برای حسن روحانی «کار بسیار اشتباهی» است: «می‌توانیم مطالبات خودمان را بگوییم، اما در شرایطی نیستیم که شرط بگذاریم.»
فرزند مهدی کروبی به انصاف نیوز گفت عملکرد روحانی با موانعی که سر راه او بود «بالاتر از حد انتظار» است، گرچه به گفته او دولت در زمینه رفع حصر «بسیار ضعیف» عمل کرد و «گلایه‌هایی» در این زمینه وجود دارد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »