جنگل به‌جای طلب پیمانکار

زیتون– بهرام پارسایی، سخنگوی اصل نود مجلس خبر داد که دولت محمود احمدی‌نژاد در پروژه‌ای به جای دستمزد، «زمین و منابع طبیعی» به «پیمانکار اتوبان تهران-شمال» داده است.
پارسایی در گفت‌و‌گو با روزنامه شرق با اشاره به این‌که «اسناد این پرونده در آرشیو کمیسیون اصل ٩٠ موجود است»، گفت: «دولت پول نداشته تا دستمزد پیمانکار تهران-شمال را بپردازد و به همین خاطر بخش بزرگی از منابع طبیعی را تهاتر کرده است.»
میزان کل این تهاتر تا «چند صدهزار هکتار منابع طبیعی و جنگل‌های شمال» ارزیابی شده است.
سخنگوی اصل نود مجلس ادامه داده که «بخش بزرگی» از «منابع طبیعی و جنگل‌ها» در دولت قبل به‌ دلیل نپرداختن اجرت و دستمزد پیمانکار، تهاتر شده است. ‌او همچنین تاکید کرد: «در گزارش‌ها آمده دستگاه‌ها و نهادهای دولتی در زمین‌های منابع طبیعی در شهرهای مختلف کشور اقدام به ویلاسازی کردند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اگر در بر همین پاشنه بچرخد ، فاجعه فروش دختران قوچانی به ترکمانان هم تکرار خواهد شد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در ایرانِ امروز با درگذشت جان‌سوز و مظلومانه «مهسا امینی»، که به بهانه صیانت از حجاب و با برخورد غلط گشت ارشاد، رخ داد، از سوی گروه زیادی از مردم (کسانی که در میدان بودند

ادامه »

پوشش زنان و حجاب آنان بیش از یک سده است که به موضوعی چالش‌برانگیزی در جامعه ایرانی تبدیل شده است، چه آن زمان که

ادامه »

علمای مذهبی همواره در کنار شاهان و امیران و وزیران بوده و به طور کلی خود ستونی استوار و اثرگذار از بنای هیئت حاکمه بوده‌اند. برای آنان دفاع و حمایت از تنها کشور شیعی و تنها سلطان جعفری مذهب یک ضرورت مهم شرعی و اخلاقی بوده است…

ادامه »