۲ زن در ماهشهر قربانی اسیدپاشی شدند

زیتون– دو زن در ماهشهر قربانی اسیدپاشی شدند. این حادثه در پارک پتروشیمی ماهشهر رخ داده و یکی از دو زن باردار بوده است.
جلیل زبیدی، فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر در این رابطه به فارس گفت که اقدامات گسترده‌ای برای شناسایی و دستگیری عوامل اسیدپاشی‌های اخیر در ماهشهر انجام شده است.
به گفته او گشت‌های محسوس و نامحسوس به صورت دائمی در پارک‌های شهر وظیفه تأمین امنیت را بر عهده دارند.
حادثه اسیدپاشی در ماهشهر اولین مورد از این دست درسال‌های اخیر نیست.
مهرماه سال ۹۳ طی یک سری «اسیدپاشی» زنجیره‌ای به صورت حداقل چهار زن در اصفهان اسید پاشیده شد. برخی گزارش‌ها شمار قربانیان اسیدپاشی در اصفهان را ۱۵ نفر اعلام کرده‌اند.
پیش از وقوع این سلسله اسیدپاشی‌ها، امام جمعه اصفهان گفته بود که «اجرای امر حجاب» خون می خواهد. هرچند او پس از حادثه اسید پاشی، عقب نشینی کرد. با وجود وعده‌های مسئولین مسببان حادثه اسیدپاشی اصفهان هرگز یافته نشدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. از برادران جان برکف نیروی انتظامی اصفهان کمک بگیرند که در ایکی ثانیه اسید پاش اصفهانی را دستگیر کردند ، کم کم در کشور فلک زده ما اسید پاشی صورت ” سیره مسلمین” به خودش میگیرد و در آینده به کار فقهای عظام در صدور فتوا خواهد آمد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »