درخواست برخورد با نمایندگانی که به دیدار با محمد خاتمی رفته بودند

زیتون- شماری از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی، خواستار برخورد با آن دسته از نمایندگانی شدند که در سالگرد انتخابات سال گذشته مجلس، به دیدار محمد خاتمی رفته بودند.
خبرگزاری میزان گزارش داد که شمار امضاکنندگان این نامه به بیش از ۸۰ نفر رسیده است.
نویسندگان نامه از «لزوم اقدام عملی» نسبت به دو عضو هیات رییسه مجلس که در این دیدار حاضر بودند، سخن گفته‌اند. علی مطهری و مسعود پزشیکان دو عضو هیات رییسه مجلس هستند که در ملاقات با محمد خاتمی حضور داشتند.
در این نامه خطاب به رییس مجلس آمده است که او «براساس موظف مصرح و سوگندی که یاد کرده‌ است وظیفه دارید از شان مجلس شورای اسلامی و حیثیت نمایندگان حفاظت و صیانت نمایید».
پنجاه تن از نمایندگان مجلس روز دوشنبه، نهم اسفند، به بهانه سال‌گرد انتخابات مجلس دهم، با محمد خاتمی،‌ رییس‌جمهوری اسبق ایران، دیدار کرده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اقدام این نمایندگان کاری خداپسندانه است ، معنی ندارد که دوباره شروع به لرزندان تن احمد جنتی کنند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »