کدخدایی: خاتمی به دنبال دوقطبی سازی در انتخابات پیشرو است

زیتون- عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، محمد خاتمی را متهم کرد که طرح «آشتی ملی» را با هدف «دو قطبی‌سازی» کشور در آستانه انتخابات مطرح کرده است.
به گزارش ایسنا، کدخدایی در همایش هیات‌های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری گفت «قطار انقلاب اسلامی کسی را پیاده نمی‌کند»، اما «کسانی که با فتنه‌گری از قطار انقلاب پیاده شدند، امروز با شعار آشتی ملی دنبال دوقطبی سازی در آستانه انتخابات هستند.»
کدخدایی اضافه کرد «دشمن» برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ «اقداماتی را آغاز کرده است و سعی دارد بین مردم و نظام القای فاصله کند.» این عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تاکید کرد که «نظام اسلامی هیچ نگرانی ندارد که از بین داوطلبان واجد صلاحیت، چه کسی برنده انتخابات باشد.»
محمد خاتمی، رییس جمهوری پیشین ایران، پیشتر ایده آشتی ملی را مطرح کرده بود. او ۱۹ بهمن ماه گفته بود که معتقد است اکنون «بهترین موقعیتی است که می‌توان فضای آشتی ملی را در کشور حکم‌فرما کرد.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

5 پاسخ

 1. آقای کــدخـدایی،
  شــرط میبنــدم که شما اگر در یک انتخابات واقعی شــرکت کنیــد درمیان شرکت کنندگان ۱۰، ۱۰۰ و ۱۰۰۰ نفری روســا، شهــرهای کوچک و کلان شهــرها بطور یقیــن از آخر نفـر اول خواهیــد شــد…!
  مردحســابی…! تو اول بگو خودت چطور ســوار قطار انقلاب شــده ای، بعــدحرف از پیــاده شدن و پیاده کردن بزنیــد،
  شما اگر قطبی شــدن را می فهمیــدی صحبت از دو قطبی شــدن نمیکردی زیرا همینطوری هم مردم حتی در میان خانواده ها مردم چنــد قطبی هستنــد و شما ها در فکراین هستید که کشور فقط دوقطب دارد، اصولگرا و اصلاح طلب…نخیــر آقا قطب های دیگری هم هستنــد که تعــدادشــان به مراتب از این دوحزب دولتی بیشمارترنــد،.

  1. کاملا” با نظرشما موافقــم،
   بدبختی دراینجاست که این آقا وهمفکرانش فکرمیکننــد خودشـان فقط حق انـد…! بجای اینکه خودشان را با معیارهای جهانی تطبیق کننــد، مردم و حتی جهانیـان را با خود می سنجنــد که البتــه این گروه هم رو به زوال انــد،

 2. اندر حکایت قطار نظام…
  قطار نظام به آن مینی بوس های درب و داغون دهه ۴۰ شمسی میماند که مسافرانش (منظور مردم نیستند، بلکه سواران (انصار) نظام) از ترس ناشی گری راننده (ولی فقیه) و خطیر بودن راه و نا ایمن بودن مینی بوس، سر هر پیچی از ترس مرگ برای سلامتی راننده صلوات میفرستند. اما همین مسافران مجیز گوی راننده به محض اینکه مینی بوس نظام تصادفی شدید کند، نه از راننده و نه از مینی بوس چیزی باقی نمی گذارند و ادعا میکنند که از اول با شیوه رانندگی و کلا استفاده ازین مینی بوس مخالف بوده اند…
  شاید آن روز دیری نپاید

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »