رییس‌جمهوری آمریکا: برنامه‌هایم برای مواجهه با ایران را اعلام نمی‌کنم

زیتون- دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا گفت که اگر برنامه‌ای برای مواجهه با ایران داشته باشد، آن را علنی نمی‌کند.
دونالد ترامپ در یک نشست خبری در کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های دولت در خصوص ایران، کره شمالی و روند مبارزه آمریکا با تروریسم در خاورمیانه، گفت که وی قصد ندارد از پیش برنامه‌های دولت در این زمینه را اعلام کند.
رییس جمهوری آمریکا ادامه داد که «مجبور نیست» درمورد این‌که می‌خواهد چه کاری با ایران انجام دهد توضیح دهد»؛ چرا که «آنها نباید بدانند.»
در هفته‌های اخیر تنش میان ایران و آمریکا افزایش یافته است و واشنگتن چند شخص و شرکت را به اتهام ارتباط با برنامه موشکی ایران در فهرست تحریم قرار داد.
ترامپ در بخش دیگری از سخنانش در این نشست خبری افزود که «علیه ایران تحریم‌هایی جدید وضع کرده است.» او ایران را کشوری دانست که از «دولت قبل (اوباما) استفاده کرد و بزرگ‌ترین حامی تروریسم است.» او همچنین برای چندمین بار تاکید کرد که «این توافق (هسته‌ای) بدترین توافقی است که تا به حال دیده‌ام.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. متاسفانه این آقا هیچ برنامه ای برای هیچ چیز ندارد. بهتر است کسی روی او سرمیاه گذاری نکند. مردم ایران هم بزودی در اثر فشار گرسنگی و ظلم مرتکب یه غلط تاریخی دیگر خواهند شد. هیچ امید دوراندیشی و درایت از این مردم نداشته باشید که بس چاپلوس و دورو هستند. این را تاریخ ثابت کرده. سفرنامه کلاویخو و داستان حاجی بابای اصفهانی را بخوانید تا ببینید چه می گویم.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

هر تحولی در آینده ایران ناظر به برخورد با دستگاه سرکوب است و نه شخص رهبر دوم که ویترین و نماد مشروعیت‌بخش بدان است. شعارهای هوشمندانه مردم در نفی دیکتاتوری که در شعار «مرگ بر دیکتاتور» تبلور یافته است، دقیقاً ناظر به همین ساختار سرکوب است و نه شخص

ادامه »

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »