بازداشت ۸ دختر در دربی پایتخت

زیتون– در جریان دربی پایتخت، مسابقه فوتبال بین دو تیم استقلال و پرسپولیس، ۸ دختر علاقمند به حضور در استادیوم و تماشای زنده این مسابقه بازداشت شدند.
تماشاگران امروز با  اعلام این خبر  نوشت دخترانی که به رغم آگاهی از «ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها» برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آزادی رفته بودند، در جریان بازی، بازداشت و به مسئولان مربوطه تحویل داده شده‌اند.
این گروه هشت نفره از دختران،  که قصد ورود به استادیوم را داشته‌اند، در زمان بازرسی‌های قبل از گیت، بازداشت شدند.
با این‌حال حداقل چند زن ایرانی، جمعه گذشته، موفق به حضور در ورزشگاه آزادی شدند. در جریان این مسابقه دو دختر در توییتر و اینستاگرام خود تصاویری مبنی بر حضور در استادیوم آزادی را منتشر کردند.
یکی از این دخترها در توییترش نوشت که عاشق فوتبال و طرفدار پرسپولیس و منچستریونایتد انگلیس است.
او از ۹ صبح یکشنبه به همراه پدرش در استادیوم بوده و از لحظات پرشدن سکوها عکس گرفته است. از خوشحالی گذشتن از گیت نوشته و اینکه چقدر استرس دارد. در این میان تلاشش را هم کرده که مسائل امنیتی را رعایت کند و در جواب کسانی که باور نکرده‌اند او به استادیوم رفته باشد و از او تقاضای عکس در آنجا کرده‌اند، گفته که تا اتمام بازی نمی‌خواهد این کار را بکند.
یک دختر دیگر نیز عکس‌هایی از خودش را در ورزشگاه آزادی منتشر کرده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »