تونل مترو در قم فرریخت؛ ۴ نفر زیر آوار محبوس‌اند

زیتون-حدود ساعت ۱۲ ظهر، تونل مترو در ایستگاه ولی‌عصر قم فروریخت.
شاهدان عینی خبر داده‌اند که سه کارگر در این حادثه زیر آوار مانده‌اند. سگ‌های زنده‌یاب هلال‌احمر وارد عمل شده و هم اکنون در محل حادثه به دنبال نجات محبوسان هستند.
مدیرکل روابط عمومی شهرداری قم به ایلنا گفت که دیواره تونل A در ایستگاه ولی‌عصر قم ریزش کرده است. تیم امداد نیز در حال حاضر به محل اعزام شده اما هنوز از تعداد مصدومان و زیر آوارمانندگان خبری در دست نیست.
سخنگوی شورای شهر قم، عباس ذاکریان، نیز در این رابطه توضیح داد که در میدان ولیعصر و محل خروج دستگاه تی‌بی‌ام بخشی از دیواره ریزش داشته که بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی مستقر شدند و مشغول برداشت خاک و ایمن‌سازی محیط هستند.
مدیرکل روابط عمومی اورژانس قم  نیز یک ساعت بعد از آوار، از نجات یک نفر از محبوس‌شدگان در زیر آوار خبر داد و گفت: این مصدوم از کارگران مترو بوده است. به گفته او، دو نفر از امدادگران نیز در حین امداد و نجات مصدوم شده‌اند که به بیمارستان منتقل شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. شرط تصدی هر کاری ولایتمداری است و هرچه میسازند و اداره میکنند مایه خسارت است ، سد میسازند نمکزار ایجاد میکند و مترو میسازند فرو میریزد ، حتی سگ های ولایتمدار هم کارایی ندارند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در

ادامه »