فرمانده سپاه پاسداران خطاب به دولت ترامپ: شما را ببر کاغذی می‌بینیم

زیتون- محمدعلی جعفری، فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در واکنش به موضع گیری‌های اخیر رییس جمهوری آمریکا و مقام‌های کاخ سفید گفت ایران موقعیتی دارد که آمریکا را «ببر کاغذی» می‌بیند.
به گفته محمدعلی جعفری «برخی تحلیلگران نیز نام شیطان بزرگ برای آمریکا را دقیق و حکیمانه می‌دانند.» او این موضوع را «بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی» دانست که سبب شده «دشمنان ما و بیگانگان این‌گونه بر مجد و عظمت ایران اقرار کنند». او همچنین تاکید کرد که افزود: «دولتمردان آمریکا می‌دانند که تهدید علیه ایران نه تنها بی‌فایده بوده، بلکه مضر است.»
به گزارش تسنیم، فرمانده کل سپاه پاسداران امروز (چهارشنبه) دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری جدید آمریکا را «رییس جمهوری ناشی» توصیف کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »