تشکر آیت‌الله خامنه‌ای از دونالد ترامپ

زیتون– آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی گفت «از این آقایی که آمده [ترامپ] متشکریم»، چرا که به گفته او، ترامپ «زحمت جمهوری اسلامی را کم کرد؛ چهره‌ی واقعی آمریکا را نشان داد.»
به گزارش وب سایت دفتر رهبر جمهوری اسلامی، او در ادامه این دیدار گفت: «آنچه که ما در سی و چندسال می‌گفتیم -فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ی آمریکا- این آقا آمد در دوره‌ی انتخابات و بعد از انتخابات این را علنی و عریان کرد. الان هم با این کارهایی که می‌کند، بچه‌ی پنج ساله را دستبند می‌زند، نشان می‌دهد حقیقت حقوق بشر آمریکایی یعنی چه.»
آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به این‌که «رییس‌جمهور جدید آمریکا می‌گوید باید از اوباما متشکر باشید»، اضافه کرد: «چرا متشکر باشیم به‌خاطر داعش و آتش در عراق و سوریه و حمایت علنی از فتنه‌ی ۸۸؟ و اضافه کرد او بود که تحریم‌های فلج‌کننده برای ملت ایران آورد.»
رهبر جمهوری اسلامی همچنین وعده داد که «مردم پاسخ این حرف‌ها را در ۲۲ بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. فرموده است فتنه گران (ملت) که با شمایند در گروگان اند، بزنید منو و طرفدارامو، خودتونو میزنید. راهی هم ندارید برای فقط مرا زدن

    ایکاش قاطبه اصلاح طلبان بعد از اخراج از حاکمیت، از سیاست خروج کرده بودند؛ اگر چنان شده بود امروز نقششان به گروگان تقلیل نیافته بود، چه بسا خروجشان از سیاست موجب نوعی اصلاح در حکومت شده بود، حداقل خاصیتش این میبود که گروگانگیری رخ نمی داد.

    الان هم چندان دیر نشده، ایکاش بجای پیشنهاد آشتی ملی، پیشنهاد خروج از سیاست مطرح شود.

  2. “فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ی آمریکا”
    کی از کی الگو گرفته است ؟!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »