دلیل مرگ حسن جوهرچی اعلام شد

زیتون– روباط عمومی بیمارستان امام خمینی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که علت مرگ حسن جوهرچی، بازیگر سینما و تلویزیون، بیماری کبد بوده است.
بر اساس این اطلاعیه، جوهرچی از یک سال قبل متوجه بیماری کبدی خود شده بود. از دو ماه پیش نیز به دلیل عدم بهبودی و پیشرفت مکشلات کبدی، اودر نوبت پیوند کبد قرار گرفت.
در اطلاعیه بیمارستان امام خمینی آمده است که در این مدت «با توجه به شدت بیماری و ضرورت پیوند، عل‌یرغم پیگیری‌های بیمارستان و خانواده، شرایط انجام پیوند فراهم نشد». این اطلاعیه اضافه کرد: «آخرین مراجعه او به بیمارستان در تاریخ دوشنبه هفته گذشته بوده که پس از احیا در بخش آی‌سی‌یو اورژانس مجتمع بستری شد و در نهایت امروز (جمعه) در گذشت».
حسن جوهرچی دانش‌آموخته رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای تهران بود. او با فیلم برخورد به کارگردانی سیروس الوند در سال ۷۰ وارد سینما شد. در تلویزیون نیز نام او پس از حضور در سریال در پناه تو، ساخته حمید لبخنده در سال ۷۳ مطرح شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »