وزیر ارتباطات: درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی است

زیتون– محمود واعظی وزیر ارتباطات، گفت «در دوره‌ای» و با توجه به زیاد شدن حجم پارازیت‌ها، اقداماتی انجام شد و در حال حاضر «درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی» است.

واعظی به ایسنا گفت در دوره‌ای که حجم پارازیت‌ها افزایش پیدا کرده بود، این وزارت‌خانه «با بعضی ‌از وزرا از جمله آقای هاشمی» جلساتی را برگزار کرده است. به گفته او بر همین اساس «متنی تهیه و به ریاست جمهوری ارسال شد» و پس از آن «تا به حال درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی است.»

به گفته وزیر ارتباطات در حال حاضر «حجم پارازیت‌ها نسبت به گذشته کاهش قابل توجهی پیدا کرده» و در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که «اگر جایی به پارازیت برخورد کنیم حتما بلافاصله اقدامات لازم صورت می‌گیرد.»

در هفته‌های اخیر مردم شیراز در اعتراض به حجم پارازیت‌ها در این شهر چندین بار دست به تجمع زده‌اند. شهروندان معترض از جمله نگران تاثیر پارازیت‌ها بر سلامتی هستند.

ایسنا به نقل از حسن هاشمی، وزیر بهداشت، نوشت: «هر نوع پارازیتی حتی آنچه که به عنوان موبایلی شناخته می‌شود مضر است، اما درباره نسبت این ضرر جای بحث وجود دارد».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات ایران آن هم در پی جنبش به اصطلاح نسل (z) به

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای حقوق زنان تلقی میشود

ادامه »

دیروز سالروز تولد مارتین لوترکینگ بود؛ شهروند آفریقایی‌تباری در جنوب آمریکا که رهبری مبارزات مدنی برای رفع تبعیضات نژادی را

ادامه »