وزیر ارتباطات: درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی است

زیتون– محمود واعظی وزیر ارتباطات، گفت «در دوره‌ای» و با توجه به زیاد شدن حجم پارازیت‌ها، اقداماتی انجام شد و در حال حاضر «درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی» است.

واعظی به ایسنا گفت در دوره‌ای که حجم پارازیت‌ها افزایش پیدا کرده بود، این وزارت‌خانه «با بعضی ‌از وزرا از جمله آقای هاشمی» جلساتی را برگزار کرده است. به گفته او بر همین اساس «متنی تهیه و به ریاست جمهوری ارسال شد» و پس از آن «تا به حال درصد پارازیت‌ها در حد قابل قبولی است.»

به گفته وزیر ارتباطات در حال حاضر «حجم پارازیت‌ها نسبت به گذشته کاهش قابل توجهی پیدا کرده» و در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که «اگر جایی به پارازیت برخورد کنیم حتما بلافاصله اقدامات لازم صورت می‌گیرد.»

در هفته‌های اخیر مردم شیراز در اعتراض به حجم پارازیت‌ها در این شهر چندین بار دست به تجمع زده‌اند. شهروندان معترض از جمله نگران تاثیر پارازیت‌ها بر سلامتی هستند.

ایسنا به نقل از حسن هاشمی، وزیر بهداشت، نوشت: «هر نوع پارازیتی حتی آنچه که به عنوان موبایلی شناخته می‌شود مضر است، اما درباره نسبت این ضرر جای بحث وجود دارد».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و حذف وی طراحی و عملیاتی شده باشد، آنچنان که می توان

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران

ادامه »