مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان دوشنبه در مصلای تهران برگزار می‌شود

زیتون- مراسم تششیع آتش نشان‌های کشته شده در حادثه پلاسکو دوشنبه برگزار خواهد شد.
مجتبی عبداللهی، معاون شهرداری تهران، در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی خبر داد که بنا بر اعلام مسئولان پزشکی قانونی، فردا ۱۶ پیکر شهدای آتش‌نشان به شهرداری تحویل داده خواهد شد.
به گفته او مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان، صبح دوشنبه ۱۱ بهمن ساعت ۸:۳۰ در مصلای امام‌خمینی برگزار می‌شود.
در این روز خط ۳ متروی تهران به صورت رایگان پذیرای خدمت رسانی به شهروندان است.
بهروز نعمتی، عضو هیئت رییسه مجلس، نیز خبر داد که برخلاف برنامه قبلی شهردار تهران در نشست علنی مجلس برای بررسی ابعاد این حادثه شرکت نخواهد کرد. پیش‌تر اعلام شده بود که شهردار تهران و وزیر کشور در این نشست گزارش ارائه خواهند کرد.
طبق برنامه ریزی قبلی قرار بود پیکر چهار آتش نشان کشته شده در این حادثه، پنج شنبه هفتم بهمن ماه تشیع شود. اما این برنامه به خواست خانواده دیگر کشته شدگان که تا آن زمان پیکرشان پیدا نشده بود، به تعویق افتاد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »