حمله مجدد عباس جدیدی به هنرمندان منتقد

آب که گل آلود می‌شود، آرتیست‌های سینمایی عرض‌اندام می‌کنند

زیتون- عباس جدیدی، عضو شورای شهر تهران، با اشاره به انتقادهای اخیر بازیگران سینما از او، گفت: «متاسفانه وقتی آب را گل آلود می‌کنند، یک دفعه آرتیست‌های سینمایی هم می‌آیند و عرض‌اندام می‌کنند.»
جدیدی در گفت‌وگو با شورا آن‌لاین، با اشاره به این‌که «من تمامی آرتیست‌های سینمایی را دوست دارم و همه ما به آن‌ها علاقه داریم»، پرسید: «آیا آن‌ها از مدیریت شهری چیزی م‌ دانند و تخصصی دارند که در خصوص آن اظهارنظر می‌کنند و در خصوص عملکرد ورزشی‌های شورا صحبت می‌کنند.»
جدیدی پیشتر در واکنش به سخنان بازیگران سینما درباره حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو، گفته بود: «کسانی که بدون فیلم‌نامه نمی‌توانند شاخ دو بز را هم جدا کنند، نباید در مورد مسایل شهر اظهارنظر کنند.»
عضو شورای شهر تهران با اشاره به این‌که «هجمه علیه ورزشکاران» از سوی «رسانه‌های بیگانه»صورت می‌گیرد و هدف این است که «به وحدت میان مردم و مسئولین و چهره‌های محبوب مردم خدشه وارد کنند.»
به گفته جدیدی رسانه‌های «معاند و ضدانقلاب» این خبرها را «بیرون از مرزها نشر می‌دهند و متاسفانه بعضی از رسانه‌های داخل کشور هم به نقل از آن‌ها شایعه‌پراکنی می‌کنند. این یک آسیب است، چرا که رسانه زبان گویای ملت و مردم است و باید برای آن چاره‌ای بیندیشیم تا به این شایعات توجهی نکنند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

حمله مجدد عباس جدیدی به هنرمندان منتقد

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و حذف وی طراحی و عملیاتی شده باشد، آنچنان که می توان

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران

ادامه »