حمله مجدد عباس جدیدی به هنرمندان منتقد

آب که گل آلود می‌شود، آرتیست‌های سینمایی عرض‌اندام می‌کنند

زیتون- عباس جدیدی، عضو شورای شهر تهران، با اشاره به انتقادهای اخیر بازیگران سینما از او، گفت: «متاسفانه وقتی آب را گل آلود می‌کنند، یک دفعه آرتیست‌های سینمایی هم می‌آیند و عرض‌اندام می‌کنند.»
جدیدی در گفت‌وگو با شورا آن‌لاین، با اشاره به این‌که «من تمامی آرتیست‌های سینمایی را دوست دارم و همه ما به آن‌ها علاقه داریم»، پرسید: «آیا آن‌ها از مدیریت شهری چیزی م‌ دانند و تخصصی دارند که در خصوص آن اظهارنظر می‌کنند و در خصوص عملکرد ورزشی‌های شورا صحبت می‌کنند.»
جدیدی پیشتر در واکنش به سخنان بازیگران سینما درباره حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو، گفته بود: «کسانی که بدون فیلم‌نامه نمی‌توانند شاخ دو بز را هم جدا کنند، نباید در مورد مسایل شهر اظهارنظر کنند.»
عضو شورای شهر تهران با اشاره به این‌که «هجمه علیه ورزشکاران» از سوی «رسانه‌های بیگانه»صورت می‌گیرد و هدف این است که «به وحدت میان مردم و مسئولین و چهره‌های محبوب مردم خدشه وارد کنند.»
به گفته جدیدی رسانه‌های «معاند و ضدانقلاب» این خبرها را «بیرون از مرزها نشر می‌دهند و متاسفانه بعضی از رسانه‌های داخل کشور هم به نقل از آن‌ها شایعه‌پراکنی می‌کنند. این یک آسیب است، چرا که رسانه زبان گویای ملت و مردم است و باید برای آن چاره‌ای بیندیشیم تا به این شایعات توجهی نکنند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

حمله مجدد عباس جدیدی به هنرمندان منتقد

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »