موحدی کرمانی: رییس جمهوری آمریکا به وعده‌های خود عمل کند

زیتون– محمدعلی موحدی کرمانی، امام جمعه تهران تهران، از دونالد ترامپ خواست به وعده‌هایش از جمله «مبارزه با تروریسم»، «دخالت نکردن در امور کشورها» و «احیای کشورش» عمل کند و مراقب باشد «خناسان» مانع راه او نشوند.
موحدی کرمانی ضمن درخواست از رییس‌جمهوری جدید آمریکا برای عمل به وعده‌ها، گفت عمل به این وعده‌ها «در متن اسلام» هم آمده است. او خطاب به ترامپ گفت: «بکوشید به وعده‌های خود عمل کنید؛ مبادا خناسان عزم شما را تغییر دهند.»
امام جمعه موقت تهران با اشاره به این‌که ترامپ با «شعار خدمت به آمریکا و احیای کشورتان و ترمیم خرابی‌های به جا مانده از دولت‌های قبلی و نجات مردم آمریکا از فقر و گرسنگی، دخالت نکردن امور کشورها و مبارزه با تروریسم» وارد کاخ سفید شده است، به او هشدار داد که نباید «در تشخیص تروریسم» اشتباه کند و «کسانی را که در مقام دفاع از کشورشان هستند» را تروریست بداند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. عجیب باورشان شده امثال موحدی کرمانی که کسی هستند و محلی از اعراب دارند در تعاملات جهانی ، با وصف اینکه افتخارشان به این است جز از منویات رهبری نگویند و از خود نظری نداشته باشند !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »