تشییع پیکر آتش نشانان به تعویق افتاد

زیتون- مجتبی عبداللهی، معاون شهردار تهران خبر داد که مراسم تشییع پیکر آتش نشانان کشته شده در حادثه آتش سوزی و فروریختن پلاسکو به تعویق افتاده است.
پیشتر اعلام شده بود از آنجایی که امیدی برای یافتن پیکر دیگر کشته شدگان این حادثه وجود ندارد، چهار پیکر یافت شده، فردا، (پنجشنبه) تشییع خواهند شد.
به گفته عبدالهی تعویق این مراسم به درخواست خانواده دیگر کشته شدگان صورت گرفته تا شاید در روزهای آینده بتوانند پیکر ۱۲ آتش نشان دیگر را نیز پیدا کنند.
طبق اعلام سازمان آتش نشانی ۱۶ آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو کشته شده اند.
معاون شهردار تهران زمان جدید تشییع را اعلام نکرده اما تاکید کرده که این مراسم از مقابل دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »