نماینده مردم شیراز غیر عادی بودن پارازیت در این شهر را تکذیب کرد

اعتراض شهروندان شیرازی به پارازیت‌ها ادامه دارد

زیتون– علی اکبری، نماینده مردم شیراز در مجلس، با تاکید بر اینکه «پارازیت‌ها نگران کننده نیست»، خبر داد که ستادی تشکیل شده تا «تاثیرات همین میزان از پارازیت را در ایران و به خصوص استان فارس» بررسی کند.
اکبری اضافه کرد که «طبق نظر کارشناسان، اختلالات بوجود آمده در گیرنده‌های رادیویی به دلیل تغییرات و تعمیر زیرساخت‌های آنان است و نه پارازیت».
طی دو هفته گذشته چند تجمع اعتراضی در شهر شیراز به «انتشار پارازیت‌ها» برگزار شده است. معترضان بر این باورند که «دستگاهی ویژه با قدرتی بسیار بالا» در این شهر وجود دارد که پارازیت ایجاد می‌کند و در نتیجه نه تنهادسترسی شهروندان به شبکه‌های ماهواره‌ای محدود شده، بلکه دریافت سیگنال‌های شبکه‌های تلویزیون ایران را نیز محدود کرده است.
تجمع اول مردم شیراز بدون حاشیه به پایان رسید؛ اما تجمع دوم با ورود مردم معترض به خیابان و بستن مسیر عبور و مرور به درگیری ختم شد. منابع محلی می گویند حداقل شاهد بازداشت چهار تن در این تجمع بودند.
علی اکبری در مورد بازداشت‌شدگان تجمع روز گذشته گفت که خبری از آن‌ها ندارد.
هم‌زمان برخی کانال‌های تلگرامی خبر از تجمع جدیدی در شیراز داده‌اند، تجمعی که به نوشته آن‌‌ها علیه «پارازیت و نسل‌کشی و خیانت به مردم» انجام می‌شود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نماینده مردم شیراز غیر عادی بودن پارازیت در این شهر را تکذیب کرد

هر تحولی در آینده ایران ناظر به برخورد با دستگاه سرکوب است و نه شخص رهبر دوم که ویترین و نماد مشروعیت‌بخش بدان است. شعارهای هوشمندانه مردم در نفی دیکتاتوری که در شعار «مرگ بر دیکتاتور» تبلور یافته است، دقیقاً ناظر به همین ساختار سرکوب است و نه شخص

ادامه »

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »