درخواست روحانیون بندرعباس برای لغو کنسرت‌ها در این شهر

زیتون– جمعى از «طلاب، روحانیون و اساتید حوزه علمیه بندرعباس» در نامه‌ای خطاب به مسئولان استان هرمزگان، خواستار لغو کنسرت‌ها در شهر بندرعباس شدند.
امضاکنندگان این نامه با اشاره به لزوم «ترک محرمات و لزوم پرهیز از گناه و اشاعه آن در سطح جامعه اسلامى» خواستار لغو تمامی کنسرت‌ها در این شهر هستند.
در ادامه این نامه که با امضای «جمعی از طلاب و روحانیون بسیجی، یادگاران ۸ سال دفاع مقدس، کسبه و فرهنگیان و عموم مردم ولایت مدار و شهید پرور بندرعباس» منتشر شده، آمده است که پرهیز از مجالسس موسیقی لهوی در راستای احیاء پیام امام سوم شیعیان است.
امضاکنندگان «از تمامى مسئولین دلسوز انقلاب اسلامى و وفادار به راه امام و شهدا و ولایت و رهبرى معظم» خواستار پیگیرى در «برچیده شدن این‌گونه مجالس» شدند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »